500 TL uygun SSD önerisi

Pardonda Samsung Kingston yerine gidipi Micron alsın?
Evet. Micron'un nasil bir marka oldugundan haberiniz yok sanirim. Genel bir kotuleme yapamazsiniz.

SM2258XT kontrolcuyle gelebilme ihtimali var. Risk almaya degmez.

Evet. Micron'un nasıl bir marka oldugundan haberiniz yok sanirim. Genel bir kotuleme yapamazsiniz.

Micro'nun ısındığından haberiniz yok galiba?

Evet. Micron'un nasıl bir marka oldugundan haberiniz yok sanirim. Genel bir kotuleme yapamazsiniz.

Birkaç araştırma yaparsanız nasıl ısındığını anlarsınız.

Micron 1300 modelinde ısınma yok fakat diğer modellerinde ısınma sorunu hep var.
Ee, tamam. Niye o zaman ugrasiyorsun benle? Ben Micron 1300 onerdim. Baska bir modelini onermedim.

Ayrica Micron'un modelleri genelde kaliteli oluyor. Illaki sorunlu, isinan modelleri vardir tabii.

Son düzenleyen: Moderatör:
SU serisi direkt kronik sorunlu. Bu mesajinizdan sonra sizinle tartismamaya karar verdim cunku gercekten ugrasmama degecek biri degilsiniz.

Bu konular yeterli olur herhalde.

Sonradan linkini koydugun JD SSD de sorunlu. Hata ustune hata yapiyorsun...

Son düzenleme:

En kötü SSD’leri önerip birde insanlara şaka mısın demen peki… Bilmediğiniz konulara burnunuzu sokmayı iyi bilirsiniz. Burnunu soktuğuna pişman ederler, dikkat et.

Konuya gelirsek, bende Micron 1300 önerebilirim aynı şekilde. Sorunsuz SSD’dir ama ben olsam biraz daha bütçe arttırırdım:

Son düzenleme:

Alınmayacak 2 tane SSD atmışsın.

@Tuna_67 bu iki modele bakabilirsiniz. Bütçenize göre ikisi de uygun fakat CS900'ü öneririm HP S650 345M8AA SATA 3.0 2.5" 240 GB SSD Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Keşke buna baksaydınız, stok bitmiş ADATA SU630 ASU630SS-240GQ-R 240GB 520/450 MB/s SATA3 2.5" SSD Disk - incehesap.com

Arkadaşım sen şaka mısın? Mesajlarıma haha atmaktan başka vasfın yok mu senin?

Şu SSD'yi almayın uzak durun demekten dilimiz de tüy bitti. Bir sürü konu açıldı. Nereden biliyorsun diyorsan da bu da benim incelemem göz atabilirsin İnceleme: 2 yıllık Adata SU630 deneyimi

Yeni konular

Geri
Yukarı