500 TL Wi-Fi adaptör önerisi

Pleasant

Hectopat
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: Intel Core i5-12400F
Anakart: ASUS PRIME B660-PLUS D4
Ekran Kartı: ASUS DUAL GeForce RTX 3070 V2 OC
Ram: ADATA XPG Spectrix D50 16GB (2x8GB) DDR4 3600MHz CL17
Ssd: Samsung 970 EVO PLUS 2TB
Kasa: ASUS TUF GAMING GT301
Psu: ASUS ROG STRIX 850G 80+ Gold 850W
Meslek
Öğrenci
Wi-Fi adaptörü, bir arkadaşım alacak, ben de ona yardımcı olabilmek için bakıyorum. Bütçesi 500 TL civarı. İnterneti 500Mbps. USB adaptör olmazsa iyi olur. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güncel modeller nedir bilmiyorum ama zamanında NT mağzalarından TP-Link bir adaptör almıştık toplamda 14-15 sene kullandık, bozulunca garantiye verip yenisini aldık kullanmaya devam ettik, halen daha kullanıyoruz. Bayağı kaliteliydi çekim kalitesi de bayağı yüksekti babam eve internet bağlatmadığı zamanlar çevredeki okulların WİFİ'sine bağlanırdım :D.

Adaptörler genelde stabil olmuyor, onun yerine CAT7 kablo alınması daha iyi olur.

Bilgisayarla modem arası mesafe uzak kalıyor Wi-Fi adaptörü daha iyi olur.

Güncel modeller nedir bilmiyorum ama zamanında NT mağzalarından TP-Link bir adaptör almıştık toplamda 14-15 sene kullandık, bozulunca garantiye verip yenisini aldık kullanmaya devam ettik, halen daha kullanıyoruz. Bayağı kaliteliydi çekim kalitesi de bayağı yüksekti babam eve internet bağlatmadığı zamanlar çevredeki okulların Wi-Fi'sine bağlanırdım :D.

İnternet 500 Mbps olduğu için 150 Mbps almak çok mantıkı olmaz diye düşünüyorum.

İnternet 500 Mbps olduğu için 150 Mbps almak çok mantıkı olmaz diye düşünüyorum.
500TL bütçe ile aldığın üründen 500Mbit alamazsın zaten, o internetin faturası bile en aşağı 400 liradır.
Bu iyi duruyor.

Marka olarak önerdim. 15 sene öncenin ürününü alıp ne yapacaksın zaten.

500TL bütçe ile aldığın üründen 500Mbit alamazsın zaten, o internetin faturası bile en aşağı 400 liradır.
Bu iyi duruyor.

Marka olarak önerdim. 15 sene öncenin ürününü alıp ne yapacaksın zaten.

Teşekkür ederim, bende 500 liraya bulmanın zor olduğunu biliyorum ama arkadaşın bütçesi bu yapacak bir şey yok.

Geri
Yukarı