500 TL'ye akıllı saat önerisi

Alacaksan bunu al. Çakma saat'e bulaşma nerede ve nasıl üretildikleri belli değil kullanılan malzeme dandik, yazılımları berbat ölçümleri zaten yanlış çakma ürün alınmaz.

Alacaksan bunu al. Çakma saat'e bulaşma nerede ve nasıl üretildikleri belli değil kullanılan malzeme dandik, yazılımları berbat ölçümleri zaten yanlış çakma ürün alınmaz.

doğru diyosun ama akıllı saat değil tam

Screenshot_20231116_222649_trendyol.com.jpg

Sağolun hocam sayenizde Trendyol dan akıllı saat almamam gerektiğini anladım.

Sağolun hocam. Bunu almaya karar verdim. Beni aydınlattınız çok teşekkürler

Alacaksan bunu al. Çakma Saat'e bulaşma nerede ve nasıl üretildikleri belli değil kullanılan malzeme dandik, yazılımları berbat ölçümleri zaten yanlış çakma ürün alınmaz.

Hocam yorumlarını falan okurken pilinin vaat edildiği gibi 28 gün değil çok daha kısa sürdüğü söylenmiş kullanıyor musunuz veya tanıdığınız kullanan birisi var mı acaba?

Son düzenleme:
Sağolun hocam. Bunu almaya karar verdim. Beni aydınlattınız çok teşekkürler

Hocam yorumlarını falan okurken pilinin vaat edildiği gibi 28 gün değil çok daha kısa sürdüğü söylenmiş kullanıyor musunuz veya tanıdığınız kullanan birisi var mı acaba?
Ben kullanıyorum saati. Saat'in kalp nabızını, uyku takibini ve bildirimlerini kapatırsanız kısaca normal saat gibi kullanırsanız 28 gün gider her şeyi açarsanız yaklaşık 2 hafta gider.

Geri
Yukarı