500 TL'ye alınabilecek en iyi klavye

Berktuğ2020

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci 11th Gen Intel(R) Core(TM) i5-11400H @ 2.70GHz 2.69 GHz
Takılı RAM 16,00
Ekran Katı Nvıdıa Gtx 1650
Arkadaşlar acilen 500 TL'ye alabileceğim en iyi klavye lazım çok sevdiğim arkadaşım hediye alacak doğum günün için.

T60 var oda 550TL civarında sanırım. @Paper.C

Yok hocam 480 lira.

Nays kartla daha ucuza gelir.

Çiçeksepeti silabor satıcısından aldım.

https://www.ciceksepeti.com/t60-siy...ye-kablolu-gaming-oyuncu-klavyesi-kcm27149494
Kullanım olarak tatmin edici onu söyleyebilirim. Eski kullandığım membran klavye ile farkı gerçekten hissediliyor ilk oyun oynamak için taktığımda akıcılığı artmış gibiydi oyunun içinde karaktere yaptırdığım hareketler daha hızlı oluyor gibi hissetmiştim.

Paketleme ve kargolamada sıkıntısı var firmanın. Ben siyah renk söylemiştim üstünde beyaz renk klavye resmi olan bir kutuda geldi ve sadece 1 kat balon lastikle sarılmıştı. Cesaret edip paketi açmasaydım iade yapacaktım.

Doğru renkte ve Switchte klavye göndermişler Allah'tan yoksa uğraşacaktım.

Garanti belgesine benzer bir şey çıkmadı içinden. Bir arıza durumunda süreçler nasıl işleyecek bilmiyorum.
Kutu içinden sadece klavye ve üstünde klavye kısayollarının yazıldığı bir kağıt çıktı ek olarak yanına tuşları sökmeye yarayan bir plastik aparat koymuşlar.

Klavyeye RGB yazmışlar ama değil Rainbow yani sabit renkleri var.

Ha bu bütçede önerir miyim evet. Düşük bütçede gerçekten önerilecek kaliteli çok az ürün var maalesef.

Yok hocam 480 lira.

Nays kartla daha ucuza gelir.

Amazon.com.tr alınır mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı