500 TL'ye ekran kartı tavsiyesi

Bence o adam yeni nesil oyunlar oynayacak bu nedenle yetersiz.

GTX 1030 luk bir performansta oynar o zaman.
(Bence) demek önceki dediklerinize nazaran çok iddialı olmuş. 500 TL ekran kartı isteyen birisi (bence) çok şey beklemiyordur zaten. Burda birinin bütçesini küçümsemek kimsenin hakkı değil. 500 TL'ye mis gibi ekran kartları var ki istediğim oyunları açar mantığındaysa bu kişi? Direk ilk mesajdan RTX 0000 diye dalga geçmek biraz komik geldi açıkçası.

Tavsiyem olarak;

Bütçenizi arttırıp şunu alabilirsiniz;

Son düzenleme:
Yani yalış anlamayın piyasasıböyle hele de dolar ve euro ya bakasanız anlarsınız.
Hocam lütfen çok fazla bilmediğiniz konularda yorum yapmayın alay konusu olursunuz.
500TL + güzel performans = bence saçmalıyorsunuz.
Hocam her sayfada 1 saçma yorumunuzu buluyorum lütfen konularda bilgisiz mesaj yazmayın.
Bence asıl boş yapan sizlersiniz GTX 660 ya da 500 TL lik kart nedir abi?
Evet bu da herhalde en son saçma mesajınız yeter artık değil mi?
Kafadan attığım falan yok önerdiğiniz kartın hangi tarihte çıktığını ve shader derleme olayını unutuyorsunuz sanırım. Klasik Türk mantığı "2GB ın üstüyse GTA V i bile açar ağbiyy" ...
Hayda hala boş mesajlarınız bitmemiş ben bile sinirlendim açıkçası.

(Bence) demek önceki dediklerinize nazaran çok iddialı olmuş. 500 TL ekran kartı isteyen birisi (bence) çok şey beklemiyordur zaten. Burda birinin bütçesini küçümsemek kimsenin hakkı değil. 500 TL'ye mis gibi ekran kartları var ki istediğim oyunları açar mantığındaysa bu kişi? Direk ilk mesajdan RTX 0000 diye dalga geçmek biraz komik geldi açıkçası.

Tavsiyem olarak;

Bütçenizi arttırıp şunu alabilirsiniz;
Bu önerilerime bakabilirsiniz.

Geri
Yukarı