500 TL'ye F/P kulaklık önerisi

Bütçe
500
Hocam buradan almıştım ve sonraki gün evime geldi. Mikrofonunu kullanamıyorum 1 tane jak girişim olduğu için, ama videolu testlerde kötü gelmiyordu. Kullanan başka arkadaşlar varsa onlar söylesin.

Mikrofon şahane. Kullanıyorum ve çok memnunum mikrofondan. Fakat kulaklık da garip bir ses var. Mesela oyuna girdin oyun seslerini falan kapattığında kulaklıktan dip ses gibi bir şey geliyor.

Mikrofon şahane. Kullanıyorum ve çok memnunum mikrofondan. Fakat kulaklık da garip bir ses var. Mesela oyuna girdin oyun seslerini falan kapattığında kulaklıktan dip ses gibi bir şey geliyor.
Hocam sanırım onun çözümü vardı forumda yazmışlardı. Bu kulaklık için bir konu açılmış ve sayfalarca yorum vardı.

Nereye takılı hocam kulaklık? Anakart mı kasanın ön jak girişlerine mi?

Nasıl bulurum hocam bir sorun teşkil etmiyor fakat çözsem de iyi olur.
Hocam linkte verdiğim sayfada @TÇB anlatıyor. Tabii onun çözümü daha farklı ama ayarı değiştirerek dip sesi çözebilirsiniz gibi sanki.

Laptop kullanıyorum hocam, jak girişine takılı ve ben kutudan çıkan çoğaltıcıyı kullanamıyorum jak girişim bir tane olduğu için. Belki çoğaltıcıyı takınca geliyordur dip ses.

Olabilir, ben hiç denemedim.

Hocam linkte verdiğim sayfada @TÇB anlatıyor. Tabii onun çözümü daha farklı ama ayarı değiştirerek dip sesi çözebilirsiniz gibi sanki.

Hocam eğer almayı düşünüyorsanız şunları belirteyim.
Kafanız büyük ise kulaklık ya kıl payı kafanıza oturacak ya da büyük gelecek. Mesela bende kıl payı tam oturuyor.
Terletme vesaire yok.
Pedler yumuşak, rahat
Bazen kafada ağrı yapabiliyor
Kablo kendi kendine çok fazla dolanıyor.(Hava koşullarına bağlı olabilir)

Olabilir, ben hiç denemedim.

Hocam eğer almayı düşünüyorsanız şunları belirteyim.
Kafanız büyük ise kulaklık ya kıl payı kafanıza oturacak ya da büyük gelecek. Mesela bende kıl payı tam oturuyor.
Terletme vesaire yok.
Pedler yumuşak, rahat
Bazen kafada ağrı yapabiliyor
Kablo kendi kendine çok fazla dolanıyor.(Hava koşullarına bağlı olabilir)
Almayı düşünüyorum evet çok olumlu yorum gördüm bu fiyatta başka seçenek yok sanırım. Deneyimlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim hocam. Pedlerin yumuşak olması, terletme yapmaması ve mikrofonunun bu fiyat düzeyinde iyi olması benim için yeterli. Kafada ağrı yaparsa tekrardan kulak içine geçerim öyle devam ederim ya sorun olmaz diye düşünüyorum. Kablo işi kolayca çözebilirim.

Almayı düşünüyorum evet çok olumlu yorum gördüm bu fiyatta başka seçenek yok sanırım. Deneyimlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim hocam. Pedlerin yumuşak olması, terletme yapmaması ve mikrofonunun bu fiyat düzeyinde iyi olması benim için yeterli. Kafada ağrı yaparsa tekrardan kulak içine geçerim öyle devam ederim ya sorun olmaz diye düşünüyorum. Kablo işi kolayca çözebilirim.
Hocam şahsen kafa ya da kulak ağrıtma sorunu yaşamadım ama kafanız küçükse arkadaşın dediği gibi, tam oturmayabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı