500 TL'ye F/P kulaklık önerisi

Bütçe
500
Merhaba herkese iyi günler. Bütçem başlıkta belirttiğim üzere 500 TL ama duruma göre üstünde oynamaya yapabilirim tabii ki 100-150 TL bandında.
Sadece oyun oynamak için değil şarkı dinlerken, film-dizi izlerken kullanabileceğim rahat bir kulaklık arıyorum. Hatta genellikle şu dönemde ses kasmaya ihtiyaç duymadığım oyunlar oynamadığım için müzik dinlerken bana rahat bir deneyim sunsun istiyorum. Tabii bu fiyat bandında bu zor ama en azından model önerisi bekliyorum.
•H2002D
•XPG Precog S.
Bütçe artarsa;
•Razer Kraken X

Hocam şahsen kafa ya da kulak ağrıtma sorunu yaşamadım ama kafanız küçükse arkadaşın dediği gibi, tam oturmayabilir.
Hocam vallaha kafam ne küçük ne büyük yani ortalama bir kafa büyüklüğümün olduğunu düşünüyorum.

Rica ederim, şimdiden hayırlı olsun :)
Tekrardan teşekkür ederim. 😊

Kargo bugün elime ulaştı. GameNote H2002D siparişi vermiştim GarajOnline üzerinden ve kullanmaya başlayalı yeni olsa da bu fiyatta sanırım en iyisi bu olabilir. Güncelleme yapmak istedim sadece.
Önerenlere tekrardan teşekkür ediyorum. Alacak olanlar varsa GarajOnline üzerinden alabilirler. Paketleme ve kargolama gayet iyiydi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı