500 TL'ye hava soğutma önerisi

Hocam fazla etkisi olmaz diyorsanız almayacağım. 80 dereceler bile benim için fazla cünkü. Para harcamama değmez.

Hocam bu iyi soğuturmu bunu alabilirim azıcık arttırıp ama iyi soğuturmu 3 tane dev gibi fanı var.

Hocam çok açık konuşacağım size bu fiyata 3 fanlı bir model satış stratejisinden başka bir şey değil bir fanlı bir modelden bile daha kötü bir performans verebilir ve hiç şaşırmayız. Lakin ilk attığım Dark olan iyi denebilir sizin bütçede.

Hocam çok açık konuşacağım size bu fiyata 3 fanlı bir model satış stratejisinden başka bir şey değil bir fanlı bir modelden bile daha kötü bir performans verebilir ve hiç şaşırmayız. Lakin ilk attığım Dark olan iyi denebilir sizin bütçede.
Anladım teşekkür ederim hocam düşünüceğim. 15 derece fark fazla degil benim icin hocam belki biraz daha ekleyip sivi soğutma alirim.

Anladım teşekkür ederim hocam düşünüceğim. 15 derece fark fazla degil benim icin hocam belki biraz daha ekleyip sivi soğutma alirim.

Hocam Snowman olan hava soğutmanın yorumlarına bakın bir arkadaş şöyle yazmış; iyi soğutuyor Ryzen 5 5600 için aldım boşta 37 derece yükte ise 68 dereceye çıktı. Ama tabii ki bu değerler sizin odanızın sıcaklığına, kasanıza göre değişir tabii ki ama yine de bir fikir verebilir.

Bu soğutma nasıldır acaba?

Hocam Snowman olan hava soğutmanın yorumlarına bakın bir arkadaş şöyle yazmış; iyi soğutuyor Ryzen 5 5600 için aldım boşta 37 derece yükte ise 68 dereceye çıktı. Ama tabii ki bu değerler sizin odanızın sıcaklığına, kasanıza göre değişir tabii ki ama yine de bir fikir verebilir.
Kasamda 3 önde 2 üste egzoz fan 1 de egzoz fan var

Dosya Ekleri

• 16876433371355866590016486262246.jpg
    16876433371355866590016486262246.jpg
    108,8 KB · Görüntüleme: 22

Tek fanlı sıvı soğutma alacaksanız onun yerine kule tipi almanız daha iyi olur.

Snowman X6 konusunda @ZA12AIMBOT 'a katılıyorum. Mesela Snowman T6 Ultra, 12 bakır borulu ve 2 fanlı olmasına rağmen 8 bakır borulu ve tek fanlı SE-214-XT'nin gerisinde kalıyor. Üstündeki fanların, malzeme kalitesinin ve içerisinden çıkan macunun iyi olduğunu düşünmüyorum. Ayrıca klipsli soğutucuların montajı rezalet. Soğutucu kocaman olduğu için daha da kötü durumda.

Snowman X6 konusunda @ZA12AIMBOT'a katılıyorum. Mesela Snowman T6 Ultra, 12 bakır borulu ve 2 fanlı olmasına rağmen 8 bakır borulu ve tek fanlı SE-214-XT'nin gerisinde kalıyor. Üstündeki fanların, malzeme kalitesinin ve içerisinden çıkan macunun iyi olduğunu düşünmüyorum. Ayrıca klipsli soğutucuların montajı rezalet. Soğutucu kocaman olduğu için daha da kötü durumda.

Tek fanlı değil 1400TL'ye aklımda Game Booster var İtopya da satılıyor.

Snowman X6 konusunda @ZA12AIMBOT'a katılıyorum. Mesela Snowman T6 Ultra, 12 bakır borulu ve 2 fanlı olmasına rağmen 8 bakır borulu ve tek fanlı SE-214-XT'nin gerisinde kalıyor. Üstündeki fanların, malzeme kalitesinin ve içerisinden çıkan macunun iyi olduğunu düşünmüyorum. Ayrıca klipsli soğutucuların montajı rezalet. Soğutucu kocaman olduğu için daha da kötü durumda.

Ya bir arkadaş çok boş tepki koyuyordu bende sinirlendim ona gittim yazdığı mesajların altına beğenmedim koyup koyup durdum, tabii sonuç 1 hafta tepki koyma yasağı :D o arkadaş bu yazıma denk gelirse kendini biliyor :D

Gördüğüm kadarıyla sadece 4 ısı borusu var çöp denilebilir. Tatmin etmez.
Anladim hocam bilemedim youtube icerik üretiyorum ve canli yayin aciyorum işlemci 6-7 ve hatta 10 saat boyunca 95 dercede yanıyor. Üstelik yaz geldi kapanma durumları vb drop vb olucaktır diye düşünüyorum şuanlık 80 derece altına indirebilecek en uygun soğutmaya ihtiyacım var. Ve lütfen beni denek olarak kullanmayin. Bilmediginiz fanlari atip deneme yaptirmayin. 1 kere harcayabilirim hiç olmasını istemiyorum attiginiz id colling fanlar. 600 700 tl hocam.

Geri
Yukarı