R7 2700X için 500 TL'ye hava soğutma önerisi

emrecantznlp

Hectopat
Daha fazla  
400-500 TL arası hava soğutma lazım.
İşlemci: Ryzen 7 2700X
Kasa: Xhorse Rampage

Mesela işlemcim oyun oynarken 75'te, hava soğutmayla 60'lara insin gibi. Yani 10 derece fark olsa yeterli.

.
Gamepower iceberg alabilirsin.
Yardımcı olabildiysem ne mutlu.

.
Aynen hocam, Gamepower gibi bir marka alsın. Sonra bunun borusu patladı diye konu açsın burada. Lütfen böyle kalitesiz markaları paylaşmayın/önermeyin.

Aynen hocam, Gamepower gibi bir marka alsın. Sonra bunun borusu patladı diye konu açsın burada. Lütfen böyle kalitesiz markaları paylaşmayın/önermeyin.
Gamepower marka kulaklık ve mouse kullanıyorum gayet de f/p bu markalara ön yargıyla yaklaşmayı bırakmanız gerek. Tabi ki kötü ürünleri olabilir ama benim kullandığım ekipmanlar gayet iyi fiyatına göre.

.
Hocam malesef kalitesiz bir ürün önererek yardımcı olamadınız. :(

Gamepower marka kulaklık ve mouse kullanıyorum gayet de f/p bu markalara ön yargıyla yaklaşmayı bırakmanız gerek. Tabi ki kötü ürünleri olabilir ama benim kullandığım ekipmanlar gayet iyi fiyatına göre.
Her marka her üründe iyi olacak diye bir şey yok. Gamepower'ın bazı ekipmanları fiyatına göre iyi olabilir. Ama sadece kulaklık,mouse kullanıp markanın soğutucusu hakkında yorum yapmanız biraz saçma olmuş. Ayrıca ön yargıyla yaklaşmak mı? Atılan ürünün ne tarz bir ürün olduğu biliniyor ki ona göre yorum yapılıyor. Bence sizin bir iki donanıma göre bütün markayı yüceltmeyi bırakmanız gerek.

Geri
Yukarı