R7 2700X için 500 TL'ye hava soğutma önerisi

Bunlar hep önyargı. 3 yıldır 500w güç kaynağını kullanıyorum. Hiç sorun yaşamadım.
Ben sağlam bir marka diye biliyordum amacım yardım etmekti gerçekten özür dilerim.
Hocam özürlük bir durum yok ben sadece söylemek için söyledim yanlış anlamayın. :D

Hocam güç kaynağı sağlam diye her ürünü sağlam diye bir kural mı var? Gidin bakın malzeme kalitesi, kullanılan switchler, kullanılan hoparlörler. Üstündeki stickerlar nerede basılıyor biliyor musunuz? Çin'de.

Gamepower marka kulaklık ve mouse kullanıyorum gayet de f/p bu markalara ön yargıyla yaklaşmayı bırakmanız gerek. Tabi ki kötü ürünleri olabilir ama benim kullandığım ekipmanlar gayet iyi fiyatına göre.
Baş köşede kullanmaya devam edin o zaman, çocukluk arkadaşım RX 570 + R5 1600 AF kasasına Gamepower GP-500 PSU aldı (şiddetle önermememe rağmen), aldıktan 7 ay sonra PSU patladı. Yeterince açık mı yoksa daha da örnek vereyim mi? Böyle ne olduğu bilinmeyen markaları almayın/aldırmayın.

Bu bütçeye Arctic Freezer 34e-Sports Duo alınabilir.

Doğrudur. Ama unutmayın. Teknoloji şans işidir.

Hocam özürlük bir durum yok ben sadece söylemek için söyledim yanlış anlamayın. :D.

Hocam güç kaynağı sağlam diye her ürünü sağlam diye bir kural mı var? Gidin bakın malzeme kalitesi, kullanılan Switch'ler, kullanılan hoparlörler. Üstündeki stickerlar nerede basılıyor biliyor musunuz? Çin'de.

Evet F/P ürünleri riski göz önünde bulundurarak almak lazım. Ama bir kişinin başına geldi diye herkesin başına gelmez.

Evet F/P ürünleri riski göz önünde bulundurarak almak lazım. Ama bir kişinin başına geldi diye herkesin başına gelmez.
Anlamayacaksınız ya, Gamepower, Gamebooster, Frisby gibi markaları kullanmaya devam edin hocam. Bizler ASUS, MSI, Gigabyte, Sapphire, Aerocool, Corsair gibi markalarla gayet rahatız. Bir ürün alacaksam 100 lira fazla veririm ama güvenli olmasına bakarım.

Anlamayacaksınız ya, Gamepower, Game Booster, Frisby gibi markaları kullanmaya devam edin hocam. Bizler ASUS, MSI, Gigabyte, Sapphire, Aerocool, Corsair gibi markalarla gayet rahatız. Bir ürün alacaksam 100 lira fazla veririm ama güvenli olmasına bakarım.

Kullandığım güç kaynağının +80 sertifikasıda yok :D. Hayatı ucu ucuna yaşıyorum galiba.

Yeni konular

Geri
Yukarı