500 TL'ye kadar kare akıllı saat önerisi

kamcisizsopa

Hectopat
Yer
New Jersey
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ASUS B450M-DRAGON
AMD Ryzen 5 5500
GSKILL 8GB (2x8GB) RipjawsV Siyah
ZOTAC GeForce GTX 1650 4GB
Thermaltake Litepower 600w PSU
Merhaba arkadaşlar, sizden ricam maksimum 500 TL olması, telefondan konuşma özelliği olsun, kaliteli hissettiren, senkranizasyon sorunu olmayan bir akıllı saat almak istiyorum, Ekranı kare olsun Apple gibi. Bileklik istemiyorum Mi Band gibi. Bu konuda bana yardımcı olur musunuz? Hiç anlamıyorum akıllı saatlerden.

Arkadaşım geçen günlerde Apple Watch aldı replika 500 TL'ye mi ne almıştı geçen sordum güzel dedi onun gibi alabilirsiniz tabii konuşma falan var mıdır bilmiyorum ama vardır herhalde.

Merhaba arkadaşlar, sizden ricam maksimum 500 TL olması, telefondan konuşma özelliği olsun, kaliteli hissettiren, senkranizasyon sorunu olmayan bir akıllı saat almak istiyorum, ekranı kare olsun Apple gibi. Bileklik istemiyorum Mi Band gibi. Bu konuda bana yardımcı olur musunuz? Hiç anlamıyorum akıllı saatlerden.

Ürün hakkında detaylı bilgim yok fakat geçen günlerde karşıma çıktığında dikkatimi çekmişti. QCY Gtc modelini inceleyin isterseniz.

Merhaba arkadaşlar, sizden ricam maksimum 500 TL olması, telefondan konuşma özelliği olsun, kaliteli hissettiren, senkranizasyon sorunu olmayan bir akıllı saat almak istiyorum, ekranı kare olsun Apple gibi. Bileklik istemiyorum Mi Band gibi. Bu konuda bana yardımcı olur musunuz? Hiç anlamıyorum akıllı saatlerden.

Hocam sadece size bir uyarım var Haylou marka almayın aldım 3 ayda su geçirdi kaldı öyle.

Hocam sadece size bir uyarım var Haylou marka almayın aldım 3 ayda su geçirdi kaldı öyle.

Haylou almayı düşünmüyordum zaten ama uyarınız için çok teşekkürler :)

Ürün hakkında detaylı bilgim yok fakat geçen günlerde karşıma çıktığında dikkatimi çekmişti. QCY Gtc modelini inceleyin isterseniz.

Hocam özelliklerine baktım, sesli görüşme yok. Teşekkürler.

Hocam kalitesi güzelse uygun ::) şimdiden teşekkür ediyorum öneriniz için..

Telefon konuşma özellikli zor bulursun hocam ya çok dandik olmalı ya da çok pahalı.
Hocam , aslında fiyat maksimum 800 ya da 750 ye çıkartabilirim daha üstü beni aşar :)

Yeni konular

Geri
Yukarı