500 TL'ye kadar kare akıllı saat önerisi

Mi Watch Apple gibi biraz daha kareye yakın diye hoşunuza gitmiş olabilir. Honor Band biraz daha dikdörtgen. Ben de neredeyse bir senedir Honor Band 6 kullanıyorum memnunum.

Buyrun.

Dosya Ekleri

• IMG20230107214635.jpg
    IMG20230107214635.jpg
    54,5 KB · Görüntüleme: 33
Mi Watch Apple gibi biraz daha kareye yakın diye hoşunuza gitmiş olabilir. Honor Band biraz daha dikdörtgen. Ben de neredeyse bir senedir Honor Band 6 kullanıyorum memnunum.

Aynen hocam Apple gibi daha hoşuma gidiyor o tasarım, ama Honor da fena durmuyor fiyatına göre :D

Tek teması yok değil mi bunların? gerçekten anlamıyorum 😅 affola..

Buyrun. Bir çok teması mağazadan yüklenebiliyor.

Default olarak 6 7 adet tema yüklü geliyor.

Dosya Ekleri

• IMG20230107214711.jpg
    IMG20230107214711.jpg
    54,4 KB · Görüntüleme: 40
500₺ civarı fiyatlı olanlar akıllı saat diye geçse de akıllı saat değil, bilginize. Onlar Mi Band serisi gibi akıllı bileklikler aslında. Sadece ekranı büyütüp "akıllı saat" diye satıyorlar. Huawei'nin Watch Fit modelleri bile tam akıllı saat değil ama en üst düzey akıllı bileklikler. Akıllı saat deyince; Huawei Watch GT, Apple Watch, Galaxy Watch, Oppo Watch gibi seriler akla gelmeli. Diğerleri palavra.

500₺ civarı fiyatlı olanlar akıllı saat diye geçse de akıllı saat değil, bilginize. Onlar Mi Band serisi gibi akıllı bileklikler aslında. Sadece ekranı büyütüp "akıllı saat" diye satıyorlar. Huawei'nin Watch Fit modelleri bile tam akıllı saat değil ama en üst düzey akıllı bileklikler. Akıllı saat deyince; Huawei Watch GT, Apple Watch, Galaxy Watch, Oppo Watch gibi seriler akla gelmeli. Diğerleri palavra.
Öyle hocam. Bu bütçede akıllı saat yok. Bunlarda bileklik fakat ekranı geniş olduğu için saatmiş gibi oluyor. Zaten akıllı saatin ne farkı var ki ? Telefon ile konuşma mı ? Gereksiz.

Öyle hocam. Bu bütçede akıllı saat yok. Bunlarda bileklik fakat ekranı geniş olduğu için saatmiş gibi oluyor. Zaten akıllı saatin ne farkı var ki ? Telefon ile konuşma mı ? Gereksiz.
Hayır, farkı var. Konuşma ve mesajlaşma çok önemli özellikler. Telefonunu taşıman falan gerekmeyebiliyor bazı modellerde. Müzik dinleme desteği, bazılarında kamera, uygulama indirme ve kullanma desteği, malzeme kalitesi, klasik saatten bile gerçek denebilecek seviyede kaliteli görüntü.

İkisi arasında büyük fark var.
Ben sadece düşük bütçede "Akıllı saat" adı altında satılan modeller için konuştum. Yazdığım serilerde olup gerçekten "Akıllı saat" olan modeller hakkını veriyor. Gerçekten akıllı bilekliklere göre çok daha üstünler.

Geri
Yukarı