500 TL'ye kadar kare akıllı saat önerisi

Hocam stokta kalmamış sanırım bulamamış çünkü ama böyleydi yani bir fark yok aralarında gözle görüldüğünde.

Eki Görüntüle 1626334
hocam bu sadece kordon sanırsam , spigen akıllı saat diye arattığımda çıkmadı :)

Öyle hocam. Bu bütçede akıllı saat yok. Bunlarda bileklik fakat ekranı geniş olduğu için saatmiş gibi oluyor. Zaten akıllı saatin ne farkı var ki ? Telefon ile konuşma mı ? Gereksiz.
GS8 Ultra bu akıllı saat alınırmı bu fiyata beyler ?

Hocam bu sadece kordon sanırsam, Spigen akıllı saat diye arattığımda çıkmadı :)

GS8 Ultra bu akıllı saat alınır mı bu fiyata?

Hocam bildiğimiz bir markayı, kullandığım bir markayı öneriyorum. Gerçekten adını ilk kez duyduğunuz markalara bulaşmayın, bunlar kendini duyuramamış kalitesiz markalar. 16 değerlendirmesi var ve 3.6 oy oranı var. Honor band 6 iyidir.

Hocam bildiğimiz bir markayı, kullandığım bir markayı öneriyorum. Gerçekten adını ilk kez duyduğunuz markalara bulaşmayın, bunlar kendini duyuramamış kalitesiz markalar. 16 değerlendirmesi var ve 3.6 oy oranı var. Honor band 6 iyidir.

Hocam ona kalsa bu bağlantıdaki ürün de 4.5 almış ve YouTube araştırmalarıma göre güzel, hem tasarımı olsun hem de bir çakma ürüne göre gayet performanslı. Sizin dediğiniz cihazın tasarımı bana göre değil, sırf marka bence.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı