500 TL'ye Kasa Tavsiyesi

Onlar için öyle noktalara gerek yok Game Booster, Power Boost vs kasalara gelince otomatik türüyorlar emin ol birçoğu kullanmıyor bile kalitesiz diyorlar? Benim kullandığım model gayet kaliteli(PSU hariç).
Kalitesiz olduğu için kullanmıyoruz zaten. Görünüş veya teknik detaylar değil malzeme ve hizmet kalitesi. Aerocool veya MSI veya Zalman dururken aynı fiyata Game Booster alınmaz.

100R ile 100M arasındaki fark biri RGB, biri ARGB.

Diğer önerilmiş bütün kasaları unutun. Game Booster ne ya?

@Spektrumdx3 N5 mf kasasında PSU yok içinde. Kendiniz kasa önerisi istiyorsanız ayrı konu açabilirsiniz.

PSU aldım onunda markası Zalman. MSI kasalar çok hoş ama fan sayısına bakınca, Zalman daha sıcak geliyor.

Kalitesiz olduğu için kullanmıyoruz zaten. Görünüş veya teknik detaylar değil malzeme ve hizmet kalitesi. Aerocool veya MSI veya Zalman dururken aynı fiyata Game Booster alınmaz.
Gayet alınır malzeme kalitesinde hiçbir sıkıntı yok illa eve mi çağırayım kaç kere kullandın ? Kalıplaşmış düşünce yapılarınız rahatsız edici.

Gayet alınır malzeme kalitesinde hiçbir sıkıntı yok illa eve mi çağırayım kaç kere kullandın ? Kalıplaşmış düşünce yapılarınız rahatsız edici.
Hocam kendim kullanmadım zaten. Bir çok bilgisayarcı, bilişimci veya kişisel olarak bir çok insana bilgisayar toplayan insanlarla ilişkim var. Ne zaman birisinin ziyaretine gitsem sürekli Game Booster, Game Power, Izoly ve Rampage gibi markaların bozuk parçaları, PSU'ları falan geliyor. Rastlantı değil bu. Size iyi olanı denk gelmiştir sadece.

Geri
Yukarı