500 TL'ye klavye önerisi

Kullanıyorum ama mini klavye şart değilse önermem. Kalitesiz bir klavye. Snk Switch var, çok kısa sürede tuş basmama gibi sorunlar çıkıyor. Aldıktan 1-2 hafta sonra Caps Lock tuşunda algılamama sorunu yaşadım. Pek uzun ömürlü değil.

Bende bu klavyeyi deneyimledim 1 gün içerisinde a tuşu algılamamaya başlamıştı.

Fiyatlar çok arttı artık pahalı bir şeyler almak istemiyorum Gamepower vardı bozuldu.
Bence mini kullanma fn tuşları olmadığı için zorluk çekersin biraz daha para biriktirip normal bir klavye almanı öneririm ama bu fiyata dersen vookanın normal boyutta klavyesi var aynı fiyat.Buradan ulaşabilirsin

Bence mini kullanma FN tuşları olmadığı için zorluk çekersin biraz daha para biriktirip normal bir klavye almanı öneririm ama bu fiyata dersen vookanın normal boyutta klavyesi var aynı fiyat.Buradan ulaşabilirsin

Bende %60 klavye var K617 Fizz çok da bir zorluğu yok bence güzel yani alışınca daha iyi rahat oluyor tuşlar oyunda lazım değilse bir şey olmaz bence açıkçası hem küçücük yerde kaplamıyor.

Sağ olun elimde güzel bir klavye + kulaklık almak için param var ama bunları alırsam spora gidemeyeceğim o yüzden ucuz bir şey arıyorum.

Sağ olun elimde güzel bir klavye + kulaklık almak için param var ama bunları alırsam spora gidemeyeceğim o yüzden ucuz bir şey arıyorum.

Yoksa tabii ki kaliteli mal daha uzun süreli olur ben 2 yıl Gamepower kullandım 2 yıl içerisinde klavyede her türlü bozukluk olup kendi kendine düzelmişti bu sefer düzelmeyecek herhalde.

Gamepower'da marka klavvye kullanmayın derim

Konu kilitlensin.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı