500 TL'ye oyuncu kulaklığı önerisi

Bütçe
500

Yavuzhann0

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar günlük hayatta da kullanabilmek için mikrofonu çıkabilen bir kulaklık almayı düşünüyorum. Bütçem maksimum 500 TL (SteelSeries Arctis 1 dışında önerirseniz bir de RGB'siz olursa sevinirim)

Son düzenleyen: Moderatör:

Daha iyisini sanıyorum bulamazsın. Arkadaşım kullanıyor, son derece memnun. Ürünü bende inceledim ve malzeme kalitesi gerçekten harika. Günlük hayatta ne kadar kullanabilirsin bilmiyorum ancak.

Bir de bu arkadaş var, kendim kullanıcısıyım. Harika bir şey.

Merhaba, oyuncu kulaklığı olunca pahalı oluyor ama hiç bir farkı yok diğer kulaklıklardan. Benim sana önerim qcy t5 10 numara kulaklık. Aradaki farkı anlamazsın bile. Ondan sonrası biraz bilek işi.

Daha iyisini sanıyorum bulamazsın. Arkadaşım kullanıyor, son derece memnun. Ürünü bende inceledim ve malzeme kalitesi gerçekten harika.
hocam stokta yok ve fiyatı 700 tl diye gözüküyor

Merhaba, oyuncu kulaklığı olunca pahalı oluyor ama hiç bir farkı yok diğer kulaklıklardan. Benim sana önerim qcy t5 10 numara kulaklık. Aradaki farkı anlamazsın bile. Ondan sonrası biraz bilek işi.
bilgisayarımda bluetooth desteği yok maalesef birde kulak üstü almayı düşünüyorum jbl quantum 100 düşündüm ama çok olumsuz yorum var.öneriniz için teşekkür ederim

Bilgisayarımda Bluetooth desteği yok maalesef bir de kulak üstü almayı düşünüyorum JBL quantum 100 düşündüm ama çok olumsuz yorum var. Öneriniz için teşekkür ederim

Life Q10 al hocam, içinden kablosuda çıkıyor. İstersen kablolu istersen kablosuz bağlan. Mikrofonu içinde var ve sesi orta kalitede. Bende siyahı var üst kısımların ufak ufak çizilmesi dışında harika bir kulaklık.

Arkadaşımda var, mikrofonu çok iyi:

Life Q10 al hocam, içinden kablosuda çıkıyor. İstersen kablolu istersen kablosuz bağlan. Mikrofonu içinde var ve sesi orta kalitede. Bende siyahı var üst kısımların ufak ufak çizilmesi dışında harika bir kulaklık.
mikrofonu idare edicek seviyede mi bi araştırıp geri dönücem

Arkadaşımda var, mikrofonu çok iyi:

üstekini de düşünüyorum ama alttaki jbl i günlük hayatta kullanamayacağım için o olmaz maalesef onun yerine logitech alınabilir. 3 seçenek var o zaman arctis 1,hs50 veya jbl quantum 100 öneriniz için teşekkürler : )

Yeni konular

Geri
Yukarı