500 TL'ye SSD önerisi

Daha fazla  
Arkadaşlar bütçem 500 TL, çok zorlarsam 550 olur. Bu fiyata 500 GB en kötü 480 GB SSD tavsiyeniz alabilir miyim? NVMe almak istiyorum ama bu fiyata zor gibi. Kingston var ama ona da param yetmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Özellikle cuma günleri ama cuma geçtikten sonra indirime girdi mesela bu hafta. 500 liradan sattılar ve güzel SSD.
Açtığım konulara bakabilirsin, yarını bekle yine indirime girme şansı var.
Eğer girmezse M.2 olarak dediğin A2000 var ama bütçe yetmiyorsa SATA alabilirsin.
Bunu öneririm.

Son düzenleme:
Özellikle cuma günleri ama cuma geçtikten sonra girdi mesela bu hafta indirime. 500 liradan sattılar ve güzel SSD.
Açtığım konulara bakabilirsin, yarını bekle yine indirime girme şansı var.
Eğer girmezse M.2 olarak dediğin A2000 var ama bütçe yetmiyorsa SATA alabilirsin.
Bunu öneririm.
Pny gerçekten çok iyiymiş okuma yazma oranı felan yarın gaming gecesinden kovalamak lazım, inşallah bu hafta da gelir
Kingston iyidir. Bütçeniz yetmiyor diye önermedim.
550 maks bütçe kingston 540 lira felan

PNY gerçekten çok iyiymiş okuma yazma oranı falan yarın Gaming gecesinden kovalamak lazım, inşallah bu hafta da gelir.

Aynen hemen alma, dediğim gibi geçen hafta cuma değil ama cumartesi indirime girdi. Takip edersen yakalayabilirsin.
Bu arada attığın M.2 hakkında bilgim yok ama daha bir kere bile önereni görmedim. CS3030 indirime girmez ise ( bu hafta olmasa bile önümüzdeki haftalarda net girer diye düşünüyorum) 570 liraya falan A2000 alabilirsin.
SATA olarak ise attığım iyidir.

PNY gerçekten çok iyiymiş, okuma yazma oranı falan...

Tek iyi yanı sıralı okuma/yazma hızları değil. Aynı zamanda veri yazma garantisi, NAND yonga üreticisi, katman sayısı ve kontrolcüye de bakmak lazım. Bu yönlerden bu konuda adı geçmiş tüm modellerden bariz daha üstün. Şu haliyle bile fiyatını hak eder. İndirim bulursanız kaçırmayın.

Aynen hemen alma, dediğim gibi geçen hafta cuma değil ama cumartesi indirime girdi. Takip edersen yakalayabilirsin.
Bu arada attığın M.2 hakkında bilgim yok ama daha bir kere bile önereni görmedim. CS3030 indirime girmez ise ( bu hafta olmasa bile önümüzdeki haftalarda net girer diye düşünüyorum) 570 liraya falan A2000 alabilirsin.
SATA olarak ise attığım iyidir.
Evet patriot iyi ama almışken iyi olsun diye nvme kovalıyorum, satanın okuma yazma oranı biraz düşük olunca

Ben şunu önerdim:
Patriot'tan daha iyi.
Bu arada render falan almıyorsan SATA hızları günlük kullanıcı için gayet yeterlidir, aklında bulunsun.
Ayrıca anakartın nedir?

Geri
Yukarı