500 TL'ye Xigmatek Beast için fan önerisi

Bütçe
500 TL max

Heimlich

Hectopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Selam, yaklaşık 1 aydır kasamın ön panelinin ortasındaki fan kırık ve hala fan alamadım. Şu anda da fiyatlar yükselmeden alayım diyorum, ne önerirsiniz? Fiyatı çok yüksek bir şey olmasın, 500 TL Max diyebilirim. Bütçe çok düşük diyorsanız oynama olabilir biraz, fan fiyatları hakkında fazla bilgi sahibi değilim.

Selam, yaklaşık 1 aydır kasamın ön panelinin ortasındaki fan kırık ve hala fan alamadım. Şu anda da fiyatlar yükselmeden alayım diyorum, ne önerirsiniz? Fiyatı çok yüksek bir şey olmasın, 500 TL Max diyebilirim. Bütçe çok düşük diyorsanız oynama olabilir biraz, fan fiyatları hakkında fazla bilgi sahibi değilim.

Rush Fn103 Rainbow Gökkuşağı Aydınlatmalı 120mm Bilgisayar Kasa Fanı Fiyatı, Yorumları - Trendyol 100 TL'ye 1 tane fan.

Derwell Yeni 2023 Dc 12v 4 Pinli 120x120mm 12cm Kare Kasa Fanı Molex-pin Soketli Fan Sessiz Siyah Fiyatı, Yorumları - Trendyol RGB istemiyorsan bu olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı