Xigmatek Beast HDD montajı

Hayır canım hiçbir kasa o kadar zahmete girmez sen kaydırak yuvalarının yerini karıştırıyorsundur.

Eki Görüntüle 816626

Arka kapağı çıkartman lazım zaten kaydırak yuvaları gözükür hemen.

Eki Görüntüle 816629

Güç kablosuda böyle. Tabii kasaya nasıl yerleştirilmiştir bilemem.
Çok teşekkür ederim, aşırı işime yaradı. Kasanın arka kapağını açtığımda milyonlarca kablo vardı. Aralarından birini bulup monte edeceğim. Teşekkür ederim yaklaşık 10 dakika sonra bende olan kablonun fotoğrafını mesaja editleyerek ekleyeceğim.
Çok teşekkür ederim, aşırı işime yaradı. Kasanın arka kapağını açtığımda milyonlarca kablo vardı. Aralarından birini bulup monte edeceğim. Teşekkür ederim yaklaşık 10 dakika sonra bende olan kablonun fotoğrafını mesaja editleyerek ekleyeceğim.
Yanlış bilmiyorsam bu SATA kablosu.

Dosya Ekleri

• 16097914893421276869662299146166.jpg
    16097914893421276869662299146166.jpg
    69,5 KB · Görüntüleme: 50
Son düzenleme:
Montajı tamamladınız mı? Ben de HDD takmak istiyorum kasada tam nasıl yapılacak bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
Evet taktım. Öncelikle kasanın arka kapağını açıyorsunuz. Sonra ön fanın arkasında hdd takmak için bölme var. Harddisk'inizş oraya takıyorsunuz. Sonra ön mesh tarafı da çıkarıp en alttaki fanı çıkarıp hdd'yi soldan vidalıyoruz. Yalnız Hdd'yi sonuna kadar itmeyin. Çok az geri çekin yoksa hdd vida yerleri gözükmüyor. Diğer taraftan da vidalamak isterseniz psu'yu çıkartıp o taraftan da vidqlayacaksınız

Geri
Yukarı