5000-5500 TL Ekran Kartsız Sistem Toplama

hyrhly

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Sistemimi upgrade edip 2K 144Hz monitörlü bir sistem kurmak istiyorum.
Elimde HDD, ekran kartı ve sıvı soğutma mevcut.
Monitörlü iyi bir sistem kurarsanız çok sevinirim

Son düzenleyen: Moderatör:
Diğer konuda elinizde GTX 1080 MSI Gaming X olduğunu belirtmişdiniz. Noldu yine ?
Görmediğiniz için yeni konu açtım da, dediğim gibi hani artık sisteme monitör ekleyip tavsiyenizi bekliyorum. Monitörlü bir şekilde 5000-5500TL geçmesini istemiyorum ve 2k 144HZ olmasını istiyorum.

Görmediğiniz için yeni konu açtım da, dediğim gibi hani artık sisteme monitör ekleyip tavsiyenizi bekliyorum. Monitörlü bir şekilde 5000-5500TL geçmesini istemiyorum ve 2k 144HZ olmasını istiyorum.
5500TL'ye 2K'da 144FPS veren, monitor dahil sistem istiyorsunuz. Bu butce ile zor. 1080'i her islemci beslemez. Iyi bir islemci lazim. Dolayisiyla iyi bir anakart da lazim. 1080'in sigacagi bir kasa da gerekli. En az 700W PSU, buna ek bir de monitor... Biraz butceyi arttiramaz misiniz?
Elinizdeki sivi sogutma hangi soketleri destekliyor?

5500TL'ye 2K'da 144FPS veren, monitor dahil sistem istiyorsunuz. Bu butce ile zor. 1080'i her islemci beslemez. Iyi bir islemci lazim. Dolayisiyla iyi bir anakart da lazim. 1080'in sigacagi bir kasa da gerekli. En az 700W PSU, buna ek bir de monitor... Biraz butceyi arttiramaz misiniz?
Elinizdeki sivi sogutma hangi soketleri destekliyor?
H115i var elimde. Hesela 1500 TL'ye öyle bi monitör bulunamaz mı, 4000 TL de sistemi toplasam?

h115i var elimde. mesela 1500 tlye öyle bi monitör bulunamaz mı? ve 4000 TL de sistemi toplasam?
mesela şöyle bi monitör var ve baya geniş bende 27 inç istiyordum mesela bu 32 inç :DCaptcha Verification pardon bu 60hz miş :D
mesela şöyle bi monitör var ve baya geniş bende 27 inç istiyordum mesela bu 32 inç :DCaptcha Verification
Çok zor. Bir deneyim yine de. Birazdan yazarım.
1080p 144Hz monitörler zaten 1500TL maalesef.
bekliyorum

Son düzenleme:
Monitör:
İşlemci:
Anakart:
Kasa:
PSU:
RAM:
6500TL tutuyor. [emoji19]

Monitör MenT4LisT'in attığı ile değiştirilirse 6000 TL gibi bir fiyatı oluyor toplamda.
TN panel ne demek olduğunu bilmiyorum ama güzel değil mi :D

TN panel en kötü kontrast oranını sunan panel türü. Ancak monitör fena değil, fiyatına göre alınabilir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı