5000-5500 TL Monitör Dahil Intel i7 6700 Sapphire R9 390X Sistem Önerisi

• Konuyu başlatan 4explorer4
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 763
4

4explorer4

Ziyaretçi
Selamlar arkadaşlar. Bu yaz bir sistem toplamayı düşünüyorum. Bütçem monitör dahil 5000-5500₺ arası. İsteğim 3-4 sene tüm oyunları 1080p çözünürlükte high ayarlarda oynamak. Oynayacağım oyunlar GTA, BF3 vb güncel oyunlar ve CS:GO.
Benim topladığım sistem böyle. İşlemciyi K'sız olanını seçtim çünkü render, OC gibi şeyler yapmayı düşünmüyorum. Neler değiştirilebilir? Daha mantıklı bir sistem oluşturulabilir mi? Sağolun şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar arkadaşlar. Bu yaz bir sistem toplamayı düşünüyorum. Bütçem monitör dahil 5000-5500₺ arası. İsteğim 3-4 sene tüm oyunları 1080p çözünürlükte high ayarlarda oynamak. Oynayacağım oyunlar GTA, BF3 vb güncel oyunlar ve CS:GO.
Benim topladığım sistem böyle. İşlemciyi K'sız olanını seçtim çünkü render, OC gibi şeyler yapmayı düşünmüyorum. Neler değiştirilebilir? Daha mantıklı bir sistem oluşturulabilir mi? Sağolun şimdiden.

neden yeni ekran kartından tercih etmiyorsun ? 1080 yada 1070. nasıl olsa 1700 e yakın ekran kartına veriyorsun biraz ssd den felan kısıp yeni çıkan modeli tercih etmelisin bence.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı