5000-6000₺ 2.el laptop önerisi

Bütçe
5000₺-6000₺

Hüseyin1834

Hectopat
Daha fazla  
Selam ikinci el bir laptop arıyorum, genel kullanım amacı oyun oynamak olacak. Sadece İstanbul'dan alabilirim. Eğer İstanbul'da yoksa bile marka model yazmanızı rica ederim. 2. el isteme sebebim malum dolar 10₺'yi görmüş vaziyette bu devirde sıfır alacağım laptop da doğru düzgün bir iş bile yapılamaz denebilir. Ayrıca meslek lisesinde bilişim okuyorum visual studio 2019 gibi programlar üzerinde yazılım & program geliştireceğim.

GTA V
Valorant.
CS:GO

Genel olarak oynayacağım oyunlar bunlar.
Önerilerinizi bekliyorum şimdiden herkese teşekkür ediyorum.

Son düzenleme:
Açıkçası birkaç tane buldum lakin laptop i5 vs vs. oluyor bu saydığım oyunlar için yeterli olur mu? Kasma vs. yapar mı? Bilemediğim için çok fazla sıcak yanaşamıyorum bilgi sahibi olan varsa bilgilendirebilir mi?
Sizin fiyat aralığınızda genelde 1050 Ti - i5 - i7 civarı olabiliyor. 1050 Tİ + 16Gb ram denk getirebilirseniz iyi olur.

Sizin fiyat aralığınızda genelde 1050 Ti - i5 - i7 civarı olabiliyor. 1050 Ti + 16 GB RAM denk getirebilirseniz iyi olur.

Bende o şekilde kovalamaya çalışıyorum ama i7, 1050 Ti + 16 GB RAM biraz zor denk gelir gibi geliyor fazla acelem yok araştıracağım.

Arkadaşlar az önce bu ilana denk geldim nasıl fikirlerinizi alabilir miyim?

Son düzenleme:
Bende o şekilde kovalamaya çalışıyorum ama i7, 1050 Ti + 16 GB RAM biraz zor denk gelir gibi geliyor fazla acelem yok araştıracağım.

Arkadaşlar az önce bu ilana denk geldim nasıl fikirlerinizi alabilir miyim?

Bütçeniz 6000'e kadar varsa boş verin bunu.

Geri
Yukarı