5000-6000 TL monitör önerisi

Bütçe
5000-6000

swaron

Decapat
Makaleler
1
Merhaba, en fazla 6000TL verebileceğim (taksitle) bir monitör arıyorum. Normalde 3-4 arasına 24inç alacaktım ama almışken 27inç alayım diyorum. 165-170-180Hz fark etmez OC falan da yapmam stabil versin yeter. oyun olarak Wot, bannerlord, forza ve arada fps oynuyorum. Şuan kullandığım monitör Samsung lf24t350fhmxuf modeli. Aklımda bunlar var ama panel, renk, ıps glow vs. detaylı bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim. @Saint Lucia

Amazon.com.tr (Amazondan olduğu için)

Ek olarak benim monitörün şekli.
WhatsApp Image 2024-02-02 at 11.12.57.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
MSI önerimdir. Üzmez.
Eğer pivot lazımsa alternatif olarak Philips 27M1N3200ZA/00 Monitör bunu öneririm. Trendyol'da gayet uygun.
Dell ise bu ikisi arasında son seçenek.

Bütçe artarsa AOC 27G4X Monitör buna da bakınız. Aramızda kalsın çok yeni bir monitör. Konusunu açacağım. 😉

Hangi MSI peki hocam Curved olan mı 2712mi. Bütçeyi aşamıyorum son bu çıktı. Pivot lazım değil güzel sıkıntısı olmayan bir ürün olsun yeter.

Hangi MSI peki hocam Curved olan mı 2712mi. Bütçeyi aşamıyorum son bu çıktı. Pivot lazım değil güzel sıkıntısı olmayan bir ürün olsun yeter.

Çok özür dilerim Amazon linkini görmemişim.
G2712'ye odaklanmıştım. G serisini seviyorum. Beklentileri karşılıyor. Klasik MSI tonlarına sahip.
G2412- G2422 ve bunların 27 inç modelleri diye uzuyor modeller ve hepsi okeyimdir.
Satıcısı Amazon olsa tadından yenmezdi. Ölü piksel denk gelmesin yeter.

Çok özür dilerim Amazon linkini görmemişim.
G2712'ye odaklanmıştım. G serisini seviyorum. Beklentileri karşılıyor. Klasik MSI tonlarına sahip.
G2412- G2422 ve bunların 27 inç modelleri diye uzuyor modeller ve hepsi okeyimdir.
Satıcısı Amazon olsa tadından yenmezdi. Ölü piksel denk gelmesin yeter.

MSI desteği kötü mü peki fazla ölü piksel çıktığı zaman değişim sağlar mı GamingGen ya da MSI. Amazon satıcılı aradım ama tek Curved olan G27C4 E2 modelini buldum. 1-2 köşede kenarda çıkan ölü piksel sorun yaratmaz ama tam göz önünde çıkarsa can sıkar açıkçası.

MSI desteği kötü mü peki fazla ölü piksel çıktığı zaman değişim sağlar mı Gaming.Gen.TR'ya da MSI. Amazon satıcılı aradım ama tek Curved olan G27C4 E2 modelini buldum. 1-2 köşede kenarda çıkan ölü piksel sorun yaratmaz ama tam göz önünde çıkarsa can sıkar açıkçası.

Ölü piksel her haliyle bir kusurdur.
MSI ile bunu çözmene gerek yok. 14 günlük cayma hakkını kullanacağın için "beğenmedim" diyerek iade ediyorsun. Ölü piksel var diye iade edersen o işler uzar.
Çünkü satıcı firmalar bununla her daim uğramıyor ve işi yokuşa sürebiliyor. Servise gidiyor cihaz, oradan rapor geliyor falan uzadıkça uzuyor. Sonuç daha kötü. Eğer servis yalandan 5 ölü piksel yok 3 ölü piksel olması lazımdı raporu yazarsa o ürün size geri postalanıyor. Bu her markada var. O yüzden beğenmedim diyorsun fazla kurcalamıyor kimse.

Ölü piksel her haliyle bir kusurdur.
MSI ile bunu çözmene gerek yok. 14 günlük cayma hakkını kullanacağın için "beğenmedim" diyerek iade ediyorsun. Ölü piksel var diye iade edersen o işler uzar.
Çünkü satıcı firmalar bununla her daim uğramıyor ve işi yokuşa sürebiliyor. Servise gidiyor cihaz, oradan rapor geliyor falan uzadıkça uzuyor. Sonuç daha kötü. Eğer servis yalandan 5 ölü piksel yok 3 ölü piksel olması lazımdı raporu yazarsa o ürün size geri postalanıyor. Bu her markada var. O yüzden beğenmedim diyorsun fazla kurcalamıyor kimse.

Tamamdır teşekkürler akşama attığınız AOC için şansımı bir deneyeceğim olmaz ise G2712'yi alırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı