5000-6000 TL monitör önerisi

Bütçe
5000-6000
Detaylı incelemesini ne zaman yapacaksınız hocam fark etmediğim çok şey çıkar işime yarar belki.

Tayvan'lı abilerin Database'ni bekliyoruz hala. Adamlar monitörü satışa çıkartıyor database yok ortada. Çok giderim var. Olmasa alıp kendim üzerinde çalışacaktım ama gözüm kesmiyor şu an.
Zaten henüz benim haricim öneri listesine koyan olmadı. Konusunu açınca hızlı bir eğilim gösterecekler. Tabi net satış fiyatı hala belli değil. Bu da bir etken.

Tayvan'lı abilerin Database'ni bekliyoruz hala. Adamlar monitörü satışa çıkartıyor database yok ortada. Çok giderim var. Olmasa alıp kendim üzerinde çalışacaktım ama gözüm kesmiyor şu an.
Zaten henüz benim haricim öneri listesine koyan olmadı. Konusunu açınca hızlı bir eğilim gösterecekler. Tabii net satış fiyatı hala belli değil. Bu da bir etken.

Ben bir renklerine alışamadım tam solukmu geliyor diyeyim başka bir şey mi bende tam emin olamadım zaman bulursam ayar kurcalayıp gözüme güzel geleni ayarlamayı deneyeceğim.

Ben bir renklerine alışamadım tam solukmu geliyor diyeyim başka bir şey mi bende tam emin olamadım zaman bulursam ayar kurcalayıp gözüme güzel geleni ayarlamayı deneyeceğim.

Fabrika çıkışlı kalibrasyon soluk gelebiliyor. Çok doğal bir durumdur. Tavsiyem renk sıcaklığını arttırmanız ve kontrastı yükseltmenizdir.

Geri
Yukarı