5000-6000TL monitör önerisi

Hocam güzel mönitör hani de 1080 çözünürlük bu arkadaş 2 k istemiş.

Bu monitörün diğer monitörlere kıyasla tek artısı 240Hz mi? HDR yok, kavis yok, renk doğruluğu düşük. Yoksa Alienware markasının güveni mi sadece?
Hdr oyun için pek önemli değil. Kavis zaten IPS panelde bu bütçede mümkün değil. Renk doğruluğuna yorum yapamam. Ama zaten bu mönitör 1080 çözünürlük. Arkadaş 2 k istemiş.

Bu monitörün diğer monitörlere kıyasla tek artısı 240Hz mi? HDR yok, kavis yok, renk doğruluğu düşük. Yoksa Alienware markasının güveni mi sadece?

Fiyatının fazla olma sebebi 240Hz olması evet öbür forumlarda bu markanın pek sevildiği söylenemez.

Hocam güzel monitör hani de 1080 çözünürlük bu arkadaş 2 k istemiş.

HDR oyun için pek önemli değil. Kavis zaten IPS panelde bu bütçede mümkün değil. Renk doğruluğuna yorum yapamam. Ama zaten bu monitör 1080 çözünürlük. Arkadaş 2 k istemiş.

Öbür monitöre ne dersiniz hocam Acer olan. Özellikler cazip geldi.

Fiyatının fazla olma sebebi 240Hz olması evet öbür forumlarda bu markanın pek sevildiği söylenemez.

Malesef ona yorum yapamam yazdığı özellikler iyi gibi ama başlıkta yazmayan renk doğruluğu gibi özellikler var tabii. Fiyatının ucuz olması da biraz korkuttu beni.

YouTube'da ilginç bir şekilde amatör dahi inceleme videosu yok ama bazı forumlarda bayağı fazla öneren, satın alan birkaç kişi gördüm. Satın alan kişiler ise gayet memnun kaldıklarını söylediler yalnız bir tek eksiği varmış o da monitör alttan fazla ısınıyormuş. Çok sıkıntı çıkartır mı?

@roguescofield durum güncellemesi. Aynı satıcının Hepsiburada sitesindeki yorumlarına baktım 50 yorum 5 yıldız vermiş ve aralarında sadece 5 kişi IPS yüzünden ışık sızması sorunu ile karşılaşmış ki çok fazla değil zaten geriye kalan kişiler uzun kullanımda dahi gayet başarılı bulmuş eğer fikrimi değiştirecek bir şey olmazsa 4-5 gün sonra RG321QU modeli alacağım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı