5000-6500 TL arası 165 Hz oyuncu monitörü önerisi

Bütçe
6500

Icewalk

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba.

Aşağıda belirtiğim özellikler dahilinde iyi bir oyuncu monitörü arıyorum. Bütçem 5000 TL ile 6500 TL arasında.
  • 2560x1440 çözünürlük.
  • En düşük 165 Hz yenileme hızı.
  • Tepki süresi 1ms.
  • 27" veya yukarısı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum bu bütçeyle 240hz 0.5ms 27" mükemmel bir monitör var aoc' nin. İstersen link atarım
Dostum bu bütçeyle 240Hz 0.5ms 27" mükemmel bir monitör var AOC'nin. İstersen link atarım

Kendim de kullanıyorum bizzat. Deneyimim şu yönde CS:GO'da AWP ile adamı daha önce gördüğüm için ve egimim mükemmel olduğu için hile sanıyorlar oylama yapıp atıyorlar.
Merhaba.

Aşağıda belirtiğim özellikler dahilinde iyi bir oyuncu monitörü arıyorum. Bütçem 5000 TL ile 6500 TL arasında.
  • 2560x1440 çözünürlük.
  • En düşük 165 Hz yenileme hızı.
  • Tepki süresi 1ms.
  • 27" veya yukarısı.
Dostum bu bütçeyle 240hz 0.5ms 27" mükemmel bir monitör var aoc' nin. İstersen link atarım

Kendim de kullanıyorum bizzat. Deneyimim şu yönde CS:GO'da AWP ile adamı daha önce gördüğüm için ve egimim mükemmel olduğu için hile sanıyorlar oylama yapıp atıyorlar.

1920:1080 çözünürlük

1920:1080 çözünürlük
Teşekkür ederim ama RTX 3070 Ti kullanıyorum dar boğaz yaşamaması için 2k monitör arıyorum. Daha önce 1080p monitör kullandım farklı güçlü bir kart ile performans alamayınca 2k monitörlere yöneldim gayet memnunum. Şuanda 2k monitör kullanıyorum Monster aryond a32, seviyorum ama eskisi kadar tatmin etmiyor gibi geliyor o yüzden değiştirmek istiyorum.

Teşekkür ederim ama RTX 3070 Ti kullanıyorum dar boğaz yaşamaması için 2k monitör arıyorum. Daha önce 1080p monitör kullandım farklı güçlü bir kart ile performans alamayınca 2k monitörlere yöneldim gayet memnunum. Şuanda 2k monitör kullanıyorum Monster aryond a32, seviyorum ama eskisi kadar tatmin etmiyor gibi geliyor o yüzden değiştirmek istiyorum.
Dostum masaüstünde senin dahili grafik islemcini kullanmıyor diye biliyorum onboard yeterli oluyor masaüstünde. Ha diyorsan oyunda da benim 1080 üstüne çıkmam gerek o zaman Nvidia denetim masasında özel çözünürlük oluştur ve en boy oranı 16:10 yap bu seni masraftan da kurtarabilir bir denemeni öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı