5000-8000 TL'ye Sistem Toplama

Sistem hayırlı olur inşallah. Tek birşey söylemek istiyorum HDD nin dönüş hızı intellipower gözüküyor bunun yerine 7200 Rpm hızlı bir disk alabilirsiniz. Sonucta o diskin tam olarak hangi hızda döndüğü rakam olarak verilmemiş.

Seagate barracuda serisini öneririm. Vatan Comp. stokta yok ama başka bir sitede bulabilirsiniz. Veya 2tb alabilirsiniz yetecektir ama yetmez diyorsanız dediğim gibi başka siteden alın.

Aklımda hep seagate olmuştu fakat vatanda yok maalesef, almışken hepsini direk tek mağazadan almak istiyorum o yüzden wd alacağım.

Sistem çok güzel hayırlı uğurlu olsun. Oyunlarınızı güle güle oynayın İnşallah :)
Teşekkür ederim cümlemize. Yalnız sormak istediğim bir kaç soru var. Öncelikle vatanda 3 tb seagate internet'te stokta yok diyor fakat başka mağazalarda gösteriyor oradan getirebilme imkanları var mı?
Bir başka sorum kasa olarak www.vatanbilgisayar.com: Cooler Master Haf 912 Advance Gx 80Plus 750W Midt Atx Pencereli Siyah Kasa - Vatan Bilgisayar bunu düşünüyorum birde fotoğrafta belirttim CM 690 III modeli.
haf 912 'yi alırsam memnun kalırım diye düşünüyorum fakat sistem toplama rehberindeki gibi sıvı soğutma için küçük bir montaj yapmak istemiyorum kasanın içindeki disklerin en üst kısmındaki boş yere koysam olur mu?
CM 690 III ise görünüm sadece geldi ve içindeki seidon 120v sıvı soğutma için olumlu yorum bulamadım hiç.
Siz ne düşünüyorsunuz?

Hangi kararı vermeliyim bir türlü bilmiyorum. :(

Şimdi mağazaya siparişi vermeye gidiyorum. Öneride bulunan herkese çok teşekkür ederim, sağ olun. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı