5000 TL 4K 60Hz televizyon önerisi

Benzer konulara baktım ancak istediğimi tam olarak bulamadım. Kur değişiklik gösterdiği için de eski öneriler hep zamlanmış :).
Arada PC bağlayıp monitör olarak kullanacağım arada Netflix vb. 40-50 inch civarı bir şey arıyorum. Samsung TU8000 önerilmiş bazı konularda ancak 50Hz olduğu için emin olamadım. Ayrıca şu an bulunduğum konumdaki internet 4K video açabilecek düzeyde değil. 1080P film, dizi gibi şeyler bulanık gözükür mü?

Hocam biz de televizyonumuzu yeni aldık. 50Q60T ve 50PUS8505 arasında kalmıştık. MediaMarkt, Vatan gibi yerler hep Philips olanı övdüler. Neden övdüler derseniz önbelleğinden dolayı. Diğer televizyonların neredeyse hepsinde 400-500 MB önbellek varken bu televizyonda 16 GB. Bu da videoları, filmleri daha akıcı izlememize yarıyor.

Bence Ambilight özelliğinden dolayı Philips'in oyun deneyimi daha güzel olur. Tabi sizin tercihiniz.

Hocam biz de televizyonumuzu yeni aldık. 50Q60T ve 50PUS8505 arasında kalmıştık. MediaMarkt, Vatan gibi yerler hep Philips olanı övdüler. Neden övdüler derseniz önbelleğinden dolayı. Diğer televizyonların neredeyse hepsinde 400-500 MB önbellek varken bu televizyonda 16 GB. Bu da videoları, filmleri daha akıcı izlememize yarıyor.

Bence Ambilight özelliğinden dolayı Philips'in oyun deneyimi daha güzel olur. Tabi sizin tercihiniz.
Gece araştırdım biraz, dediğinizi alacağım heralde. Dolby, ambilight, androidtv gibi özellikler benzer TV'lere göre biraz daha öne çıkıyor gibi. Teşekkürler tavsiye için.

Geri
Yukarı