5000 TL bilgisayar önerisi

HM yazacağıma mh yazmışım. 5175 TL ediyor kasa SSD olmadan. Şu anda alınabilecek en mantıklı kasa bu ben de yeni sipariş verdim. Bütçenizi kesinlikle artırmanızı öneririm bu fiyata oyun performansı daha iyi olan bir sistem yok. Arttırmam mümkün değil derseniz:
Webtekno Phantom Bronze bu sistemi SSD'yi Team CX1 ile değiştirip alabilirsiniz. Fakat oyun performansı 1660 Super'in altında söyleyeyim.

Team CX1 kronik sorunlu bir model.
5175 eder SSD olmadan. 120'lik bir SSD alınabilir 150 TL bandında geçici olarak bütçe çok sıkıntıysa. SSD sonra da alınabilir rahatça fakat bu ekran kartını sistemlerde bu fiyata her zaman bulamaz. 5000 TL'yi çöpe atmaktansa çok hafif bütçe zorlanmalı.

En ucuz F/P SSD.
160 TL. Sistem toplam 5350 TL etti. GTA 5 80 küsur GB. Windows en az 32 GB yer kullanıyor. O SSD yetmez. Ayrıca ETS 2 de yükleyeceğim demiş.

Hocam SSD olmadan gelecek PC'yi ben ne yapayım.

HM yazacağıma mh yazmışım. 5175 TL ediyor kasa SSD olmadan. Şu anda alınabilecek en mantıklı kasa bu ben de yeni sipariş verdim. Bütçenizi kesinlikle artırmanızı öneririm bu fiyata oyun performansı daha iyi olan bir sistem yok. Arttırmam mümkün değil derseniz:
Webtekno Phantom Bronze bu sistemi SSD'yi Team CX1 ile değiştirip alabilirsiniz. Fakat oyun performansı 1660 Super'in altında söyleyeyim.

Hocam SSD olmadan gelecek PC'yi ben ne yapayım.
SSD kolay ve taksitli edinilebilecek bir parça ve ucuz. Ekran kartı öyle değil. 1 ay boşta bile dursa ben bu cihazdan başka cihaz almazdım ki zaten ben de aldım. 5 bin lirayı hiç edeceğinize dişinizi sıkarsınız uzun süre kullanacağınız bir bilgisayarınız olur.

SSD kolay ve taksitli edinilebilecek bir parça ve ucuz. Ekran kartı öyle değil. 1 ay boşta bile dursa ben bu cihazdan başka cihaz almazdım ki zaten ben de aldım. 5 bin lirayı hiç edeceğinize dişinizi sıkarsınız uzun süre kullanacağınız bir bilgisayarınız olur.

Hocam sabah uyandım sisteme bakayım dedim 5973 TL olmuş :(

Evet ben de fark ettim maalesef piyasada alınabilecek sistem kalmadı :(

Ne yapalım hocam bizde bunu alıp idare ederiz artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı