5000 TL Dizüstü Bilgisayar Önerisi

@Plesarazj öneriniz için teşekkür ederim Lenovo Y520’de 256 GB SSD olması ve 7. nesil işlemciye sahip olması nedeniyle düşünmüyorum. Dell G315 ve Monster Abra V13.1.3 arasında kaldım siz olsanız hangisini alırdınız ? Ben Monster Abra V13.1.3 düşünüyorum Trendyol üzerinden Monster Notebook satıcısı olduğu için.

@Plesarazj öneriniz için teşekkür ederim Lenovo Y520’de 256 GB SSD olması ve 7. nesil işlemciye sahip olması nedeniyle düşünmüyorum. Dell G315 ve Monster Abra V13.1.3 arasında kaldım siz olsanız hangisini alırdınız ? Ben Monster Abra V13.1.3 düşünüyorum Trendyol üzerinden Monster Notebook satıcısı olduğu için.
Monster alabilirsiniz sizin için iyi bir seçim olacaktır. Umarım birazda olsa size yardımcı olabilmişimdir. Şimdiden hayırlı olsun, iyi oyunlar.

@Plesarazj evet yardımcı oldunuz teşekkür ederim son bir sorum olacak bu bilgisayara ilerleyen zamanda HDD takabiliyor muyum ? Galiba HDD slotunda SSD takılı o yüzden sordum.

@Plesarazj kusura bakmayın gene size rahatsızlık veriyorum. Bilgisayarda işletim sisteminin hazır olmayıp kendim alıp kurmam ne gibi eksiklikler yaratır ? Kendim işletim sistemi kurmaya yeltenirsem bu işlem daha önce uğraşmamış biri olarak beni ne kadar zorlar ve bu işlemi nasıl gerçekleştirebilirim ?

@Plesarazj kusura bakmayın gene size rahatsızlık veriyorum. Bilgisayarda işletim sisteminin hazır olmayıp kendim alıp kurmam ne gibi eksiklikler yaratır ? Kendim işletim sistemi kurmaya yeltenirsem bu işlem daha önce uğraşmamış biri olarak beni ne kadar zorlar ve bu işlemi nasıl gerçekleştirebilirim ?
Ne rahatsızlığı sıkıntı değil benim için 😁 Herhangi bir sıkıntı yaratmaz. YouTube’da birçok Windows 10 kurulum videosu var hatta technopat kanalındada bulunmakta izleyerek rahatlıkla kurabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı