5000 TL kablosuz kulaklık önerisi

Bütçe
5000

Bleed

Picopat
Daha fazla  
Merhabalar, kablosuz kulaklık almayı düşünüyorum ve bir süredir Logitech G733 incelemelerine bakıyorum. 5000 TL bandında daha kaliteli kulaklıklar olabileceğini düşünüyorum. Ekstra batarya opsiyonu olan ürünler varsa bu fiyat bandında, ben karşılaşmadım. Önerisi olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum. Ayrıca "5000 TL verilir mi kulaklığa?" derseniz sebebiyle birlikte beni azarlayabilirsiniz :)

Merhabalar, kablosuz kulaklık almayı düşünüyorum ve bir süredir Logitech G733 incelemelerine bakıyorum. 5000 TL bandında daha kaliteli kulaklıklar olabileceğini düşünüyorum. Ekstra batarya opsiyonu olan ürünler varsa bu fiyat bandında, ben karşılaşmadım. Önerisi olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum. Ayrıca "5000 TL verilir mi kulaklığa?" derseniz sebebiyle birlikte beni azarlayabilirsiniz :)
Kulaklığa 5000 TL verilir hatta 5000 TL'ye süper denilicek kulaklık yok en önemli oyuncu ekipmanı çünkü, 7/24 kafana takıyorsun. Eğer FPS oyunları için satın alıcaksanız CLOUD 3 wireless. Kablolu olur diyorsanız PC38X , ayrıca bir kulaklığın kablolu modeli kablosuz modelinden her zaman daha iyidir, örneğin G PRO X VS G PRO X WIRELESS

Yeni konular

Geri
Yukarı