5000 TL Kasa toplama

• Konuyu başlatan ace02
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 36
  • Görüntüleme 5B
Son düzenleme:
Alabilirsiniz güle güle kullanın :)
Güzel monitör, alınır. Şaşırtıcı bir şekilde kazıkçı Mediamarkt'ta fiyatı uygun. :D
Ufak bir araştırma yaptım.Va panel yerine ips almak daha mantıklı olur gibi sanki.Şu model bana uygun geldi.Ne dersiniz?

Ufak bir araştırma yaptım. VA panel yerine IPS almak daha mantıklı olur gibi sanki. Şu model bana uygun geldi. Ne dersiniz?

Evet, IPS panel almak daha mantıklı. Eğer bütçeniz varsa attığınız uygun. Şuna da bakabilirsiniz; SAMSUNG CRG50 24" 144Hz Kavisli Full HD Gaming Monitör

Ufak bir araştırma yaptım. VA panel yerine IPS almak daha mantıklı olur gibi sanki. Şu model bana uygun geldi. Ne dersiniz?

VA'da olur IPS'de olur fark etmez, attığınız ekran da güzel. Şahsen ben kendime şu ekranı alacağım.

Ufak bir araştırma yaptım.Va panel yerine ips almak daha mantıklı olur gibi sanki.Şu model bana uygun geldi.Ne dersiniz?

Kaliteli bir monitördür. Fiyatı da Vatan'da internete göre uygun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı