5000 TL klavye ve fare tavsiyesi

Bütçe
5000

Ted_1283

Hectopat
Toplam 5000TL bütçem var. Klavyenin brown Switch olması önemli benim için ayrıca mümkünse klavye ve mouse aynı marka olursa iyi olur farklı farklı sürücüler indirmek istemiyorum. Mouse konusunda RGB önemli değil sensör doğruluğu ve ekipmanın ömrü önemli.

Toplam 5000TL bütçem var. Klavyenin brown Switch olması önemli benim için ayrıca mümkünse klavye ve mouse aynı marka olursa iyi olur farklı farklı sürücüler indirmek istemiyorum. Mouse konusunda RGB önemli değil sensör doğruluğu ve ekipmanın ömrü önemli.

Kanka Glorious GMMK2 RGB Fox Linear Switch Siyah Kablolu Oyuncu Klavyesi Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bunu bende alacağım para biriktirip. SteelSeries Arctis 1 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe Bu da çok iyi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Klavyeyi ucuza bulabilirsen bu mouseu alabilirsin;

Klavyeyi ucuza bulabilirsen bu mouseu alabilirsin;

100TL'ye mekanik klavye nerede varmış? Gereksiz pahalı bir ürün.

Klavyeyi ucuza bulabilirsen bu fareyi alabilirsin;

200 liraya mekanik klavye bulamam gibi ama

Son düzenleyen: Moderatör:
Fareyi bilmeden gereksiz pahalı demek...

Şu an mekanik klavye olarak;

DK61E var bütçe arttırarak alabilirsiniz.

Dostum ben klavye ve mouse için kafamda fareye 2000 klavyeye 3000 ayırmıştım toplam 5000 olacak şekilde ayrıca bir mouse için 4900 vermek istemiyorum o kadar profesyonel oynamıyorum :D

Dostum ben klavye ve mouse için kafamda fareye 2000 klavyeye 3000 ayırmıştım toplam 5000 olacak şekilde ayrıca bir mouse için 4900 vermek istemiyorum o kadar profesyonel oynamıyorum :D

Benim işlemcim zaten 4000TL

Yeni konular

Geri
Yukarı