5000 TL kulaklık önerisi

plakelid

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Günlük hayatta kullanmam için 4-5 bin TL bandında kulaklık önerir misiniz? Müzik ağırlıklı ve görünüş olarak çok cafcaflı olmazsa sevinirim. Bir de oyuncu kulaklığı olmasın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kulak üstü mü kulak içi mi?

Kulak üstü ve bass performansı iyi olursa sevinirim eklemeyi unutmuşum.

Yani eğer biraz daha bütçeyi arttırır iseniz Beats Studio 3 var kullanıyordum. Tavsiye ederim çok sağır edeceğim bir sesi yok ama bass performansı olarak süper bir kulaklık. Basslar çok güzel geliyor. Hazır indirime de girmiş Amazon'da. Bende bu rengi vardı tavsiye ederim Beats Studio3 Wireless Kulaklık - Beats Skyline Collection - Gölge Grisi : Amazon.com.tr: Elektronik

Yani eğer biraz daha bütçeyi arttırır iseniz Beats Studio 3 var kullanıyordum. Tavsiye ederim çok sağır edeceğim bir sesi yok ama bass performansı olarak süper bir kulaklık. Basslar çok güzel geliyor. Hazır indirime de girmiş Amazon'da. Bende bu rengi vardı tavsiye ederim Beats Studio3 Wireless Kulaklık - Beats Skyline Collection - Gölge Grisi : Amazon.com.tr: Elektronik
Skullcandy crusher modelini çok duydum.Bassları başka hiçbir kulaklıkta yok diyorlar ama gereksiz basslı olduğunu söyleyenler de var zaten konuyu açma sebebim ikilemlerin olması.Beats ten beklediği bass performansını alabilir miyim hocam ?

Bu ürün bass olarak Beats Solo 3'den bence daha iyi bir ürün. Ayrıca kulak çevresini sarmayan ürünler bass olarak günlük kullanıcıya yeterli etkiyi vermez. Ayrıca şu ürünü'de gönül rahatlığı ile önerebilirim özellikle mid ve tiz konusunda çağın ilerisinde bir ürün.

Skullcandy crusher modelini çok duydum. Bassları başka hiçbir kulaklıkta yok diyorlar ama gereksiz basslı olduğunu söyleyenler de var zaten konuyu açma sebebim ikilemlerin olması. Beats'ten beklediği bass performansını alabilir miyim hocam?

Ya hocam şimdi Beats de şöyle bir şey var dediğim gibi böyle kulak sağır edecek bir güçte değil. Ama başların yoğunluğu ve temizliği süper. Dediğin skullcandy crusher modelini ilk kez senden duydum ama biraz baktığım kadarıyla onun da günlük kullanımda bir sıkıntı çıkaracağını düşünmüyorum. Ya hocam şöyle diyeyim eğer biraz görünüş ve marka istiyor iseniz Beats almanızı öneririm eğer bütçeyi zorlamıyor ise.

Kullandığınız telefonun markası ne bu arada?

Ya hocam şimdi Beats de şöyle bir şey var dediğim gibi böyle kulak sağır edecek bir güçte değil. Ama başların yoğunluğu ve temizliği süper. Dediğin skullcandy crusher modelini ilk kez senden duydum ama biraz baktığım kadarıyla onun da günlük kullanımda bir sıkıntı çıkaracağını düşünmüyorum. Ya hocam şöyle diyeyim eğer biraz görünüş ve marka istiyor iseniz Beats almanızı öneririm eğer bütçeyi zorlamıyor ise.

Kullandığınız telefonun markası ne bu arada?
İphone kullanıyorum İphone da ses biraz kısık oluyormuş sanırım

iPhone kullanıyorum IPhone'da ses biraz kısık oluyormuş sanırım.

Yok hocam öyle bir şey. O eğer ayarlardan o ayarı açmış iseniz ses az gelir. Tam adını hatırlayamadım ama internetten bakarsanız bulursunuz. iPhone kullanıyorsanız Beats'in tüm özelliklerini kullanabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı