5000 TL RX 480 monitör dahil sistem toplama

FlamingArrow

Hectopat
Daha fazla  
Ben birkaç aydır nasıl bilgisayar toplanır araştırıyorum. Sonuç olarak bu sistemi topladım. KDV indirimi olduğu zaman almayı düşünüyorum. Uyumluluk sorunu olur mu? Özellikle DVD sürücünün uyacağından emin değilim. Bu bütçeye bu gereksiz onun yerine bunu al dediğiniz bir şey var mı? Ayrıca anakartın 64 GB kapasitesi var. Tek slot 16 GB RAM mi alsam? Sırf oyun için olmayacak ben 5ms'i yeterli bulduğumdan IPS panel aldım monitörü. 60 Hz sorun değil çünkü zaten oynayacağım oyunlar AAA oyunlar ultra ayarlarda olacak. Görüşlerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

2017-02-19 21.24.20.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben birkaç aydır nasıl bilgisayar toplanır araştırıyorum. Sonuç olarak bu sistemi topladım. KDV indirimi olduğu zaman almayı düşünüyorum. Uyumluluk sorunu olur mu? Özellikle DVD sürücünün uyacağından emin değilim. Bu bütçeye bu gereksiz onun yerine bunu al dediğiniz bir şey var mı? Ayrıca anakartın 64 GB kapasitesi var. Tek slot 16 GB RAM mi alsam? Sırf oyun için olmayacak ben 5ms'i yeterli bulduğumdan IPS panel aldım monitörü. 60 Hz sorun değil çünkü zaten oynayacağım oyunlar AAA oyunlar ultra ayarlarda olacak. Görüşlerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

Eki Görüntüle 216684
Sistem güzel. DVD sürücü hakkında bir bilgim yok. Onun dışındakiler ise uyumludur. Ram'lerinizi ayrı ayrı alın. Dual Channel teknolojisi ile çok daha iyi performans alırsınız. Son olarak sisteminizi Teknobiyotik, Sinerji veya İventus'tan almanızı öneririm.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı