5000 TL monitör dahil sistem toplama

Kaan Barış

Centipat
Yer
İstanbul Ataşehir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Normalde 1600 AF veya 2600 işlemciler düşünüyordum lakin stoklara daha gelmeyeceğini öğrendim. Acaba dediğim kriterler uygun bir oyun odaklı sistem dizmeme yardımcı olur musunuz? SSD olmasa da olur onu sonradan alacağım. Çok bilmiyorum lakin performanstan çok ödün vermek istemiyorum. Bütçem kısıtlı ancak 1600 AF bazında işlemciler kullanırsanız sevinirim.

Kendim topladığım sistemlerin linki: Pc Toplama Sihirbazı bu linkte 1600 AF kullandım.
Pc Toplama Sihirbazı burada ise 2600.

Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Dell 22 inc monitör VGA olduğu için bağlayamazsın. Ek dönüştürücü gerekir ayrıca 60 Hz.
Altta bıraktığım monitörler 75 HZ daha iyi bir oyun deneyimi yaşayabilirsin.
Monitör olarak şu ikisinden birini alın.

RAM'den ve işlemciden düşüp 1650 super almayı deneybilirsin sana kalmış.

Dell 22 inc monitör VGA olduğu için bağlayamazsın. Ek dönüştürücü gerekir ayrıca 60 Hz.
Altta bıraktığım monitörler 75 HZ daha iyi bir oyun deneyimi yaşayabilirsin.
Monitör olarak şu ikisinden birini alın.

RAM'den ve işlemciden düşüp 1650 super almayı deneybilirsin sana kalmış.
Monitörün satıcı sayfasında VGA olduğu yazıyor ancak biraz araştırıp baktığımda HDMI bağlantı tipini de desteklediğini öğrendim. dediğiniz ekran kartını almak için ram ve işlemciden düşmenin de performansımı kötü etkileyebileceğini söylemişlerdi daha önce. ancak yinede tavsiyeniz için teşekkür ederim :)

Monitörün satıcı sayfasında VGA olduğu yazıyor ancak biraz araştırıp baktığımda HDMI bağlantı tipini de desteklediğini öğrendim. dediğiniz ekran kartını almak için ram ve işlemciden düşmenin de performansımı kötü etkileyebileceğini söylemişlerdi daha önce. ancak yinede tavsiyeniz için teşekkür ederim :)
Biraz zorlayıp 1660 super bile katabilirsin PC'ye.
1660 super fiyatlarını biliyorsundur 2500-2700 arası.

Biraz zorlayıp 1660 super bile katabilirsin PC'ye.
1660 super fiyatlarını biliyorsundur 2500-2700 arası.
Dediğim gibi ne yazıkki maddi durumum dediğiniz bileşenleri satın almaya el vermiyor. elimdeki bütçeyi en fazla 100TL civarında aşabilirim

Hocam RAM ve işlemciden düşmeyin. AMD işlemci tam performansı çift kanal ile verir. Monitör olarak arkadaşımın attığı Acer güzel.

5461 TL TL her şey dahil.
Adata XPG Gammix D30 8GB 3000MHz DDR4 Ram Fiyatı 2 tane al.

.

.

.

.

.

.

Yeni konular

Geri
Yukarı