5000 TL Monitör Dahil Sitem Toplama

ataagri

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ve abilerim, kusura bakmayın geçen sene konu açmıştım fakat gerek maddi sıkıntı gerekse sınav senem olduğundan dolayı sistemi alamadım. Ama bu sefer kesin alacağım haziran ayının sonlarına doğru.
Evet artık konuya gelelim. En fazla 5000 TL olcak. (Küsürat olabilir ama 5100 olmaz :) ) Monitör 1ms olacak.
Ekran kartı Nvidia olacak ve işlemci Intel olacak. Ayrıca ekran kartının da GTX 970 olması taraftarıyım. (Bazı başlıklarda GTX 980 aradaki fiyat farkını haketmiyor yazmışlar da) Ram 16GB olursa sevinirim ama 16GB gaming için fazla diyolar o yüzden fark etmez.

Ha bi de ayrıca 1500 TL'ye Razer set oluşturursanız sevinirim. (Küsürat olabilir ama 1600 olmaz :) )

Şimdiden teşekkürler, saygılar ve iyi Sosyal'ler :)

Hiç cevaplayan yok mu :(

Kendim şöyle bi' sistem topladım, uyumsuz parça var mı, hangi parçaları değiştirmeliyim. Yardımcı olursanız sevinirim. Ayrıca kasada bunu kullansam sıkıntı olur mu?

Dosya Ekleri

• 5000-2.png
    5000-2.png
    44,1 KB · Görüntüleme: 142
Dolar iner çıkar sen sistemi almadan 1-2 hafta önce konu açsan daha sağlıklı olur.

Ayrıca Vatan Bilgisayar'dan 5000 liraya aldığın sistemi, başka neredeyse her yerden 4500 liraya alabilirsin.

Bu ara dolar artti almadan 1 hafta once konu acmaniz daha saglikli olacaktir. Ayrica yeni ekran kartlari tanitilacak o zaman guncel bir sistem olusturabilirsiniz. Ayrica su linke bakabilirsin islemciyle ilgili fikirlerin degisebilir.
i5 6600 K + soğutucu yerine i7 6700 alınmalı
Çok teşekkürler, o zaman almadan bir hafta önce tekrar konu açarım. Bu arada işlemciyi sanırım i7 6700 alacağım ama bi sorum olacak, soğutucuya gerek var mı?

Çok teşekkürler, o zaman almadan bir hafta önce tekrar konu açarım. Bu arada işlemciyi sanırım i7 6700 alacağım ama bi sorum olacak, soğutucuya gerek var mı?
Sogutucuya gerek yok icinden stok sogutucu geliyor. Biraz sizi idare eder isterseniz sonradan ek bir tane alabilirsiniz.

Sadece oyun için. Ekran kartı Fury ile değiştirilebilir.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2016-05-05-17-01-29.png
    Screenshot_2016-05-05-17-01-29.png
    102,9 KB · Görüntüleme: 142
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı