5000 TL notebook tavsiyesi

Hayır yok ben 3940 tl ye aldım içim gene acımadı o fiyata.Sıvı soğutma ya girmezdim i5 4690k almadan bir tık kısarak belki gtx 970 bile alabilirdim.Bende 970m var 6gb modeli.970m 860m ve 960m in sli durumu kadar performans veriyor.Düşünün ona rağmen r9 280x,r9 380,gtx 960 performansı alıyorum.Tamam bunlar çok iyi kart 970m sağlam duruyor tabi ama 5 milyara r9 380 crossfire yaparsın hata sapphire r9 fury koyarsın.960m gerçekten 3-3,5 milyar civarı olsa alın derim fakat taşınabilir olması faktörü sıvı soğutmalı 23-24 inç taş gibi masaüstü sisteminin verdiği ayrıcalığı kapatamaz bana göre.Fırsatı varsa kesinlikle almasın ama eğer ille de alacaksa laptop o da en düşük 970m olmalı ki 5 milyar verdin bari oyunları ultra da takılmadan oyna değil mi? 960m ve 965m e 4700 vereceğine monster 970m al için acımayacak bari :D

Aynen :D.

5000TL civarı oyun bilgisayarı arıyorum ama kararsız kaldım. Kağıt üzerinde Monster daha iyi ama ısınma sorunu var diyenler oldu yardımcı olabilir misiniz?
Acaba bu mesajın neresinde yazım yanlışı vardı ki ban attınız çok merak ettim düzgünce 10 dakika kontrol ettim gene ban anlamıyorum ki bu forumları biri durduk yere ban atar biri olmayan şeylere ban atar biri karşıdaki herkesi bilgisayar sanar kusursuz olmasını bekler vallaha anlamıyorum bu adminler liseyi bitirmiş TM'ci tayfa mı ki insanların en küçük kusurlarını bile aratırıyor. Neyse arkadaşlar yorumlarınız için sağolun kafamda bişeyler canlanmaya başladı sanırım monster alacam çünkü kasa kalitesi önemsiz yıllarca dandik ve plastik kasalo bilgisayar kullandım yine kullanırım sıkıntı yok tekrardan çok sağolun :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı