5000 TL ofis sandalyesi tavsiyesi

Bütçe
5000

sneaks

Kilopat
Özellikle bel destekli olması ve oturağının aşırı sert ya da yumuşak olmaması benim için önemli. Şu an ıkea'dan aldığım galiba renberget'i(web sitesindekinden bir tık farklı gözüküyor benimki) kullanıyorum ve sırtımı çok ağrıtıyor. Maksimum 5000 TL bütçe dedim ama eğer değmeyecekse daha ucuza sandalyeler öneriniz.

Ben araştırdığımda bunları bulabildim kullanan varsa aydınlatabilirse sevinirim. Başka önerilere de tabii ki açığım.

Son düzenleme:
Bu video sana yardımcı olacaktır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ayrıca goldsit quatro modelini şiddetle öneririm. Bu sandalyeyi öneriyorum çünkü goldsit sağlamlığıyla bilinir ayrıca oldukça rahat. Eğer fiyat, tasarımdan önemliyse bu sandalye tek atar.

Manager techno modelini Bauhaus'ta denemiştim çok rahat ve sorunsuz bir model, almanı tavsiye ederim. İKEA'a sandalyeler eski kalitesinde değiller, Türkiye'de çifte standart uygulandığından şüpheleniyorum pek önermiyorum ama yine de o modellerde alınır.

Son düzenleme:
Bu video sana yardımcı olacaktır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ayrıca goldsit quatro modelini şiddetle öneririm. Bu sandalyeyi öneriyorum çünkü goldsit sağlamlığıyla bilinir ayrıca oldukça rahat. Eğer fiyat, tasarımdan önemliyse bu sandalye tek atar.

Manager techno modelini Bauhaus'ta denemiştim çok rahat ve sorunsuz bir model, almanı tavsiye ederim. İKEA'a sandalyeler eski kalitesinde değiller, Türkiye'de çifte standart uygulandığından şüpheleniyorum pek önermiyorum ama yine de o modellerde alınır.

Videodaki koltukların çoğu TR'de bulunmuyor ya da bütçemi aşıyor. IKEA sandalyeleri hakkında birkaç inceleme inceledikten sonra biraz vazgeçtim. Goldisti ofiste kullanıyoruz evet dediğin gibi rahatlar ve oldukça sağlamlar ama sanki oturak kısmı bana göre biraz fazla uzun bacaklarım biraz uyuşuyordu. Ayrıca kafa ve bel desteği tam bana oturmadığından biraz rahatsız etmişti. Manager Techno şimdilik listemde 1. sırada, Goldsitin diğer modellerini de inceleyeceğim. Başka güzel tavsiyeler gelirse onlara bakacağım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı