5000 TL oyuncu mouse ve klavye önerisi

Bütçe
10000

bekan

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Mainboard: Asus ROG Strix Z790-F Gaming
CPU: Intel i7-13700K
GPU: Colorful RTX 4080 iGame Vulcan
PSU: Thermaltake toughpower dps g 1200w platinum
Meslek
Mimar
Merhaba arkadaşlar herkese iyi Sosyaller, ben 3-4 senedir G502 Lightspeed kablosuz oyun fareyi kullanıyordum. Son zamanlarda şarjı her gün bitmeye başladığından pil ömrünü doldurduğunu düşünerek yeni bir mouse aldım. 6 aydır "SteelSeries Aerox 3 kablosuz" mouse kullanıyorum. İlk başta çok hoşuma gitmişti ama delikli yapısı yüzünden içi çok fazla tozlanıyor ve kirleniyor. Son zamanlarda da sık sık bağlantı kopmaları ve bağlantı problemleri yaşadım. SS markasının arayüz yazılımını da çok beğenmedim. Sizin önerilerinizi merak ediyorum max 5.000 TL bandında güzel ve uzun ömürlü bir mouse önerirseniz sevinirim. Benim aklımdaki mouse "Logitech G502 X Plus Hero kablosuz - beyaz" ama tekrardan aynı markaya dönsem mi bilmiyorum. Klavye-kulaklık-fare sistemlerinin aynı ekosistemde aynı marka olmasını seviyorum. Logitech kulaklığım ve ASUS marka mekanik bir klavyem var. Klavye de önerebilirsiniz. 5.000 TL bandında.

Son düzenleyen: Moderatör:

Teşekkür ederim, Wraith markasını yeni duydum nasıldır? Klavyesi hoş duruyor ama mouse biraz işlevsiz geldi yanlarında 4 tuş olması iyi olur oyun içi 2 tuş ataması ve mouse hızını kullanırken değiştirebilmek için. Siz kullanıyor musunuz bu ürünleri?

Teşekkür ederim, Wraith markasını yeni duydum nasıldır? Klavyesi hoş duruyor ama mouse biraz işlevsiz geldi yanlarında 4 tuş olması iyi olur oyun içi 2 tuş ataması ve mouse hızını kullanırken değiştirebilmek için. Siz kullanıyor musunuz bu ürünleri?
DPI ayarları mouse'un altında. Lamzu thorn modelini ben kendim kullanıyorum. W75 klavyeyi ilerde almayı planlıyorum ama malesef şuan öncelikli olarak yeni bir oyuncu koltuğu ve monitör almam lazım.

Sol tarafında klasik 2 tane tuş var. 4 tuşlu modeller piyasada çok yok ama onlar da okadar kaliteli ürünler değiller.

Klavyeyi kullanıyorum. Manyetik klavye almayı düşünüyorsanız kesinlikle öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı