5000 TL PC toplama

Bütçe
5000

Keremsj

Femtopat
Daha fazla  
Vatan'dan PC toplayacagim parcalar ASUS MSI olsun İtopya iyi midir oradan mi toplasam? Intel oldu bu arada sistem itoyadan mi aliyim Vatan'dan mı? Güvenemedigimden Vatan'dan alacağım. 5000TL'ye kadar butcem var. Sadece kasa anlayan varsa yazsin.

Vatan'dan PC toplayacagim parcalar ASUS MSI olsun İtopya iyi midir oradan mi toplasam? Intel oldu bu arada sistem itoyadan mi aliyim Vatan'dan mı? Güvenemedigimden Vatan'dan alacağım. 5000TL'ye kadar butcem var. Sadece kasa anlayan varsa yazsin.
Monitör dahil olacak mı? Vatan gibi bir markadan alışveris yapma. Tüm parçalara 200 lira koyup satıyorlar. 5000 lira monitör dahil sistem dizebiliriz sana.

Pollux 3T10-GTX1650 | Game Garaj Site tamamen güvenilir. Vatan'da sana 1050 ti kartına sahip bir sistem verecekler sakın oradan alma.

Pollux 3T10-GTX1650 | Game Garaj site tamamen güvenilir. Vatan'da sana 1050 Ti kartına sahip bir sistem verecekler sakın oradan alma.

SSD çıkarılıp ayrı bir siteden bu alınırsa güzel sistem.

SSD çıkarılıp ayrı bir siteden bu alınırsa güzel sistem.
Aynısını yazacaktım acele ile sistemi attım.

Sistem var ama bazı parçaları İtopya'dan ve Vatan'dan isterseniz atabilirim.

Monitör dahil olacak mı? Vatan gibi bir markadan alışveris yapma. Tüm parçalara 200 lira koyup satıyorlar. 5000 lira monitör dahil sistem dizebiliriz sana.

Monitör hariç olacak, Ütopya güvenilirse oradan dizelim. İlginize teşekkürler. Intel sistem olacak bu arada.

Vatan'dan alınabilecek hazır sistemlerde stok yok. Vatan zorunlu mu?

Ütopya'ya güvenemiyorum.

Pollux 3T10-GTX1650 | Game Garaj site tamamen güvenilir. Vatan'da sana 1050 Ti kartına sahip bir sistem verecekler sakın oradan alma.

Yorumlarda iyi diyorlar.

Monitörhariç olacak ütopya güvenilirse oradan dizelim ilginize teşekkürler Intel sistem olacakk bu arada.

Ütopyaya güvenemiyorum.

Yorumlarda iyi diyorlar.

İtopya güvenilirdir dün monitörüm geldi PC mide oradan aldım bazen kargoyu yavaş gönderiyorlar yoğun dönemlerde o kadar benimkini aynı gün gönderdiler sonraki gün geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı