5000 TL Sistem Tavsiyesi ve Yorumlar

Öncelikle seçtiğiniz monitör 23 inç 6 MS. PSU 700 W olabilir lakin benim seçtiğim modüler bir güç kaynağı.
G-Skill ramler soğutuculu daha iyi.

Kusura bakmayın ya, o kadar çok sistem tavsiye ettim'ki 27 inç aklımda kalmış :D Benimde seçtiğim ram'lerin soğutması mevcut ve performansları aynıdır.

Anakartı H97 yapıp işlemci 4790 olursa GTX980 alınabilir diye düşünüyorum. Hatta işlemci 4690'da olabilir GTX980 almak için.

Z11 Neo'nun bi PSU'suz modeli var. Bide PSU'lu modeli var. Belki PSU olmayanını almıştır. Ama benim tavsiyem 700W PSU almanlısın.

Anakartı H97 yapıp işlemci 4790 olursa GTX980 alınabilir diye düşünüyorum. Hatta işlemci 4690'da olabilir GTX980 almak için.

Açıkcası 980 için işlemciyi düşürmek bana pekte mantıklı gelmiyor dediğim gibi full oyun için olmayacak ayrıca işlemci ekran kartından çok daha uzun zamanlar kullanılmakta.

Z11 Neo'nun bi PSU'suz modeli var. Bide PSU'lu modeli var. Belki PSU olmayanını almıştır. Ama benim tavsiyem 700W PSU almanlısın.

PSU'suz modeli zaten belirttim neden 700W? 620W yetmez mi ?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı