5000 TL sistem tavsiyesi

Bütçe
4500
Hocam hesaplamalarım sonrası bütçeyi 6600 civarına çıkardım. CYBER-3500 / AMD Ryzen 5 3500X / ASUS TUF GTX 1650 OC 4GB / 8GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR bu listemin başında şu an önerdiğiniz kasa. Bunu alınır mı yoksa farklı bir şey öneriyor musunuz? Bir de şu tedirginligim var. RAM 8 GB düşük değil mi? 16 GB olsa daha iyi olur diye düşünüyorum ama daha pahalı olur değil mi öyle olsaydı?

Sen ne diyorsun hocam CYBER-3500 / AMD Ryzen 5 3500X / ASUS TUF GTX 1650 OC 4GB / 8GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR bu bilgisayar için. Bütçeyi 6600 fiyatına çıkardım. Daha iyi bir şey öneriyor musun yoksa hemfikir miyiz bu kasa için. Amacım hepinizin fikirlerini almak beni bilgilendirin istiyorum.

İleride iyi ekran kartı takarım diyorsan bu yükseltmeyi düşünmüyorsanız (2060'a kadar yükseltilir) 1600 AF'li sistem yeter.

hocam o screenshot ile attığının linkli satışı yok mu ben hiç bilmediğim için çok acemi kaldım.. o ürünü kendin mi yapıp mı sipariş ediyorsun tam olarak anlamadım da
Evet biraz Skywalker 5A-1650-S | Game Garaj bu linkten birazcık modifiye edeceksiniz

İşlemcinizi +371₺ ekleyen modeli seçeceksiniz
Belleği +13₺ ekleyeni
Depolama SATA +178₺ ekleyeni seçeceksiniz

6.561₺ toplam fiyat olacak

Eksa Bilişim'in 19 yıllık alt firması imiş güvenenbilirsiniz.
tamamdır hocam teşekkür ediyorum sana da bilgilendirdiniz bana yön verdiniz..
İleride iyi ekran kartı takarım diyorsan bu yükseltmeyi düşünmüyorsanız (2060'a kadar yükseltilir) 1600 AF'li sistem yeter.
Usta yine rahatsız ediyorum iyi akşamlar.. Yeni konu açmak istemedim buradan devam edeyim dedim. Son hazırlıgımı yaptım 6600 tl hazır.. Sence önerdiğin kasayı alayım mı yoksa bir süre daha beklemeli miyim?
Eksa Bilişim'in 19 yıllık alt firması imiş güvenenbilirsiniz.
Bugra iyi akşamlar.. Yeni konu açmak istemedim. Seni de tekrar rahatsız ediyorum. 6600 tl hazır, kasayı alayım mı? Yoksa bir süre daha bekleyip farklı bir kasa mı bekleyeyim? Ne diyorsun son olarak fikrini almak istedim.

Son düzenleme:
tamamdır hocam teşekkür ediyorum sana da bilgilendirdiniz bana yön verdiniz..

Usta yine rahatsız ediyorum iyi akşamlar.. Yeni konu açmak istemedim buradan devam edeyim dedim. Son hazırlıgımı yaptım 6600 tl hazır.. Sence önerdiğin kasayı alayım mı yoksa bir süre daha beklemeli miyim?

Bugra iyi akşamlar.. Yeni konu açmak istemedim. Seni de tekrar rahatsız ediyorum. 6600 tl hazır, kasayı alayım mı? Yoksa bir süre daha bekleyip farklı bir kasa mı bekleyeyim? Ne diyorsun son olarak fikrini almak istedim.
Alabilirsiniz size uzun süre sorun yaratmayacaktır tabi bekleyip indirimde de alabilirsiniz Kara Cuma 26 Kasım'daymış mesela

Geri
Yukarı