5000 TL Sistem Tavsiyesi ve Yorumlar

Dediğim gibi sadece oyun için olmayacak o yüzden 4790K seçtim.

@Recep Baltaş Sizce MSI GTX970 4G mi, MSI GTX970 100 ME mi ?
100 ME'de backplate var. Fakat sanırım bu ejderhadaki ışık olayı yok :)
Bilgilendirirseniz sevinirim.

Öncelikle sistem harika olmuş. Soğutucu olarak Seidon 120V yi önermiyorum. Kendim kullanıyorum ve biraz ses çıkarıyor. Onu değiştirmeni tavsiye ederim.
Seidon soğutucu seçmedim :) Noctua D-14 alacam oda stoğa girince şimdi yok.
Sizce MSI GTX970 4G mi, MSI GTX970 100 ME mi ?
100 ME'de backplate var. Fakat sanırım bu ejderhadaki ışık olayı yok :)
Bilgilendirirseniz sevinirim.

Merhabalar @ncdtkrts

Sistem gayet iyi. Şimdiden hayırlı olsun, resimlerini de görmek dileğiyle.

* GTX 980 sokmak istiyorsanız eğer; İşlemci ve anakarttan kısmak gerekiyor ancak gerek görmüyorum. Sistem gayet iyi
* HDD olarak WD Black serilerine bakabilirsiniz. Çok daha iyidir. Ancak siz bilirsiniz.
* SSD tercihiniz çok iyi.
* PSU olarak Corsair marka öneririyorum cidden çok ama çok kalitelidir. Ömürlüktür yani.

Stock soğutucu var mı bu modelde bilmiyorum. Mutlaka bir soğutucu takın küçük bir fanda olsa. Yakmayın sonra :)

iyi sosyaller!
Güç kaynağı konusunda yanılıyorsunuz:dikkatli: Corsair daha piyasada yokken Seasonic güç kaynağı üretiyordu. Seasonic şuanda dünyadaki en iyi güç kaynağı üreticisi.

Kendi kartımdan örnek veriyim. Ben MSI GTX 970 kullanıyorum. Geçen senenin sonuna doğru aldım ve kartta şuan sarkma mevcut. Kart azıcık esnemiş durumda. Backplate olması iyi bişi. Ayrıca MSI'ın sitesinden baktım, ejderha ışığı da var.

Kendi kartımdan örnek veriyim. Ben MSI GTX 970 kullanıyorum. Geçen senenin sonuna doğru aldım ve kartta şuan sarkma mevcut. Kart azıcık esnemiş durumda. Backplate olması iyi bişi. Ayrıca MSI'ın sitesinden baktım, ejderha ışığı da var.

Diğer herşeyde aynı zaten değil mi performans olarak ?
O zaman 100ME almak daha mantıklı değil mi ? Arada 20 TL fark var.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı