5000 TL Sistem tavsiyesi

Gürkan Erkan

Hectopat
Daha fazla  
Bugün başvurduğum 5000 TL kredi onaylandı. 240 GB SSD ve 1080P monitörüm mevcut. Toplayacağım sisteme bu monitörün yakışmayacağını biliyorum ama bütçeye monitörü dahil edip sistemden kısmak istemiyorum. İlerleyen zamanlarda mevcut monitörü satıp WQHD bir monitör almayı düşünüyorum. 5000 TL ile toplanabilecek sistem tavsiyeleriniz bekliyorum.

Topladığım sistem bütçeni 296 tl aşıyor. İstersen anakartı MSI Z170 Pc Mate yaparak bütçene uygun hale getirebilirsin. İşlemciden kısıp GTX 980 Ti olan bir sistem de alınabilir.

PC TOPLAMA.png

Amazon.com'da bu fiyata ömürlük bilgisayar topluyosun, uçuk özellikler :D
- Sıvı soğutma.
- 3 TB HDD.
- Şuan MSI en son çıkarttığı en gelişmiş Gaming anakart.
- Skylake.
- 16 GB RAM.
- Çok çok çok kaliteli bir de ekran karti (y)
- 1.632 dolar = 4.931 TL (Kargo, vergi dışı fiyat)
- Eğer Almanya'da bi yakının varsa Amazon.co.uk'dan aynı sistemi, aynı fiyata euro olarak toplarım koyarım buraya. Yakının da ordan sipariş verir. Daha sonra ayriyetten kargo ile sana yollar. Bu şekilde vergi ödemezsiniz. Kargo parası da az olur. Ömürlük bi sisteme sahip olmuş olursunuz (y)
ovsvsovs.JPG

- Sıvı soğutma.
- 3 TB HDD.
- Skylake.
- 16 GB RAM.
- Eğer Almanya'da bi yakının varsa Amazon.co.uk'dan aynı sistemi, aynı fiyata euro olarak toplarım koyarım buraya. Yakının da ordan sipariş verir. Daha sonra ayriyetten kargo ile sana yollar. Bu şekilde vergi ödemezsiniz. Kargo parası da az olur. Ömürlük bi sisteme sahip olmuş olursunuz (y)
Eki Görüntüle 103536
Sistem gerçekten şahane. Muhtemelen hepsi garanti kapsamı dışında olacak. Hiç akrabam yok malesef Almanyadan bir çikolata bile getirtmeye :(

Bugün başvurduğum 5000 TL kredi onaylandı. 240 GB SSD ve 1080P monitörüm mevcut. Toplayacağım sisteme bu monitörün yakışmayacağını biliyorum ama bütçeye monitörü dahil edip sistemden kısmak istemiyorum. İlerleyen zamanlarda mevcut monitörü satıp WQHD bir monitör almayı düşünüyorum. 5000 TL ile toplanabilecek sistem tavsiyeleriniz bekliyorum.
Daha önce hayatında herhangi bir krediye başvurmamış, bunun nasıl yapılacağını bile bilmeyen 20 yaşındaki bir birey olarak çok merak ettim, 5000TL'lik krediye ne diyerek başvurdunuz? Eğlence kredisi? İhtiyaç Kredisi? :D
Üstüne bir de soğutucu eklersiniz...
upload_2015-9-10_22-40-22.png

5 dolar gibi bir ücret vererek garantili olmasını sağlayabiliyorsunuz. (y) Aşağıdaki videoda adam detaylı bir şekilde hepsini anlatıyor. Keşke bir akraban olaydı da bu ömürlük sisteme normalde 7000 TL edecekken 5000 TL'ye toplamış olurdun. :sinsi:(y) Hatta bi tane daha atarım birazdan toplama bi sistem. Gtx Titan X bile koyabiliriz. :D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

- Gene sıvı soğutmalı. :D
- 1 TB HDD.
- Skylake.
- 8 GB RAM.
- Şuan dünyanın en iyi ekran kartı ve 12 GB. :D
- 1.624 dolar = 4.902 TL
ufüsfsü.JPG

Daha önce hayatında herhangi bir krediye başvurmamış, bunun nasıl yapılacağını bile bilmeyen 20 yaşındaki bir birey olarak çok merak ettim, 5000TL'lik krediye ne diyerek başvurdunuz? Eğlence kredisi? İhtiyaç Kredisi? :D
Üstüne bir de soğutucu eklersiniz...
Eki Görüntüle 103554

Tavsiye için teşekkür ederim. Kredi olayına gelirsek ben internet bankacılığından ihtiyaç kredisine başvurdum ve 1 saat içinde onayladılar. Maaş bordrosu ve kimliğimle şubeden kredimi alabileceğim bilgisini verdiler

5 dolar gibi bir ücret vererek garantili olmasını sağlayabiliyorsunuz. (y) Aşağıdaki videoda adam detaylı bir şekilde hepsini anlatıyor. Keşke bir akraban olaydı da bu ömürlük sisteme normalde 7000 TL edecekken 5000 TL'ye toplamış olurdun. :sinsi:(y) Hatta bi tane daha atarım birazdan toplama bi sistem. Gtx Titan X bile koyabiliriz. :D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

- Gene sıvı soğutmalı. :D
- 1 TB HDD.
- Skylake.
- 8 GB RAM.
- Şuan dünyanın en iyi ekran kartı ve 12 GB. :D
- 1.624 dolar = 4.902 TL
Eki Görüntüle 103567

Amerikaya work and travel ile gitmiş arkadaşıma ekran kartı ve işlemciyi getirmesini rica edicem. Titan X hiç aklımda yoktu ama kanıma girmiş bulundunuz şu an :)

- Sıvı soğutma.
- 3 TB HDD.
- Skylake.
- 16 GB RAM.
Eki Görüntüle 103536

Resim Deki Bellekler DD3 Galiba Güzünüzden Kacmıs DD3 desteklemiyor diye Biliyordum yeni anakartlar yani DD4 olanlar :)

Evet gözümden kaçmış ama sıkıntı değil aynısının DDR4 olanı da var. @Gürkan Erkan bencede dostum söyle getirmeye çalışsın. Bu ekran kartı ömürlük cidden. Yıllar boyu kullan. Türkiye'deki fiyatlarına bakarsan sırf sadece 5000 TL. Burdan alman mümkün değil şuan. İşlemciyi de öyle yapmaya çalış. i7 skylake koyacaktım fakat Türkiye'deki ile aynı fiyat var ordada. Koyduğum i5'te çok kalitelidir, skylake sonuçta (y)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı