5000 TL sistem toplama

Bütçe
4000-5000 tl
Ryzen 3 3100 Gaming Gecesi'nde indirime giriyor. Büyük ihtimal 900'e düşer. Bilgilendireyim dedim. Ama bence 900'e düşse bile 10100F daha mantıklı.

Ben 900 TL'ye 3100 almıştım, daha 10100F çıkmadan. :)

Hocam diğer parçalar yükseltilebilir ancak ekran kartı değiştirmek çok meşakatli iş ve pahalı bir iş şu an DDR4 bellek fiyatları sabit kalıyor ancak 1660Super fiyatları git gide artıyor.
Ben bana istenen fiyatı kullandım. Sonradan ekleyeceklerini düşünmek saçma olur.
Elbette dedikleriniz mantıklı fakat arkadaş bizden 5000 TL'lik bir sistem istediyse ona 5000 TL'lik toplamalıyız. Sonradan şunu al bunu al dersek bütçeyi aşmış oluruz.
@Mustafafnt

Ben bana istenen fiyatı kullandım. Sonradan ekleyeceklerini düşünmek saçma olur.
Elbette dedikleriniz mantıklı fakat arkadaş bizden 5000 TL'lik bir sistem istediyse ona 5000 TL'lik toplamalıyız. Sonradan şunu al bunu al dersek bütçeyi aşmış oluruz.
@Mustafafnt

Hocam doğru söylüyorsunuz. Hocam kendi açımdan düşündüm. Ekran kartını yükseltmek çok zor geliyor bana. RAM ve HDD eklemek çok basit. Ama tabii kararı konu sahibi arkadaş verecek. Sizin önerdiğiniz sistemde gayet güzel.

Geri
Yukarı