5000 TL Sistem Toplama

Bütçe
5000

Tekila

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
ögrenci
En fazla bütçem 5000 TL maalesef aşmam mümkün değil. Tek Ram alıp sonra 2 taneye yükseltme şansım var. 1650 Super olabilirse çok güzel olur.

Monitör dahil mi? Kullanım amacınız oyun mu? Oynadığınız oyunlar işlemciye mi, ekran kartına mı önem veriyor? Bunların cevabını verirseniz hemen toplayacağım.

Monitör dahil mi? Kullanım amacınız oyun mu? Oynadığınız oyunlar işlemciye mi, ekran kartına mı önem veriyor? Bunların cevabını verirseniz hemen toplayacağım.
Kusura bakmayın biraz geç cevap verdim. Oyun için istiyorum, monitör dahil değil. Daha çok ekran kartı ağırlıklı olsun istiyorum.

Patriot 8 GB DDR4 3200Mhz Ram(Bellek) - PVS48G320C6 | Trendyol (ileride bir tane daha alınabilir)

Ara toplam: 2.931,66

Ekran kartı için ayrılan bütçe: 2.068,34

Malum ekran kartı stokları ve fiyatları, ikinci el almanız gerekiyor.

Bulabildiğim bazı ilanlar:

Çok yakın zamanda aynı bütçeye topladığım için direk bunu atıyorum.

Amaç oyun ise, bu iyi gibi:

RAM'den iki tane alın.

Patriot 8 GB DDR4 3200Mhz Ram(Bellek) - PVS48G320C6 | Trendyol (ileride bir tane daha alınabilir)

Ara toplam: 2.931,66

Ekran kartı için ayrılan bütçe: 2.068,34

Malum ekran kartı stokları ve fiyatları, ikinci el almanız gerekiyor.

Bulabildiğim bazı ilanlar:

Teşekkürler, müsait değildim giremiyordum. Aklıma yattı sistemi alayım ekran kartını sonra alayım.
Çok yakın zamanda aynı bütçeye topladığım için direk bunu atıyorum.
Bu gün indirimdeydi yakalayamadım:(

Teşekkürler, müsait değildim giremiyordum. Aklıma yattı sistemi alayım ekran kartını sonra alayım.

Bu gün indirimdeydi yakalayamadım:(
Tek fanlı bir kart olduğu için çok ısınır, Technopat'ın videosunda bile görünüyor 77-78 derece. RAM, anakart ve işlemci de kısmi olarak ısınacaktır bu sayede.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

En fazla bütçem 5000 TL maalesef aşmam mümkün değil. Tek RAM alıp sonra 2 taneye yükseltme şansım var. 1650 Super olabilirse çok güzel olur.

İşlemci: i5 10400F.
Anakart: BIOSTAR H410mh DDR4.
Ekran kartı: INNO3D GTX 1650 Super (4 GB)
RAM: Crucial Ballistix 8 GB 3000 MHz.
SSD: Patriot Burst 2.5" 240GB.

Toplam: 4800 TL.

(GameGaraj Pollux 3T-10 özelleştirilmiş hali)

Tek fanlı bir kart olduğu için çok ısınır, Technopat'ın videosunda bile görünüyor 77-78 derece. RAM, anakart ve işlemci de kısmi olarak ısınacaktır bu sayede.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Maalesef yapabileceğim bir şey yok fiyatlar belli, biraz ısınması sorun değil.

İşlemci: i5 10400F.
Anakart: BIOSTAR H410mh DDR4.
Ekran kartı: INNO3D GTX 1650 Super (4 GB)
RAM: Crucial Ballistix 8 GB 3000 MHz.
SSD: Patriot Burst 2.5" 240GB.

Toplam: 4800 TL.

(GameGaraj Pollux 3T-10 özelleştirilmiş hali)
Maalesef ekran kartının stoğu yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı