5000 TL sistem toplama

Hocam alınmaz diyorsunuz fakat muhtemelen fiyatlar böyle gitmeye devam edecek ne zaman alacağız
Doların en düşük günleri, 9ları görecek emin olun. Ekran kartı sıkıntısı yaza bitse bile busefer kur farkından yine aynı pahalılığa gelecek. Ben size diyorum. Yerinizde olsam ekranı çok iyi 120 hertz hatta 144 hertz üstü bir gaming laptop alırdım.
Bence yaz tatilinin başlarında ya da sonlarında düşünün şimdi alırsanız pişman olursunuz.
Yaza kadar Kur patlar gider yine alamaz

Eğer çok hevesliyseniz ve sabırsızsanız masaüstü alın.

Aynı şeyi 2-3 ay önce kripto paralar yükselişteyken de diyorlardı elbet düşecek kartlar şubat sonu mart başı eski fiyatlarına kavuşcak diye, ne kripto, ne kur ne de fiyatlar düştü. Ancak birkaç seneye Türkiye'de ciddi reformlar olursa, düzelecek şeyler bunlar. 1 ay önce de 2 ay önce de herkese alın kaçırırsanız daha pahalısından alırsınız diyordum nitekim de öyle oldu...

Aynı şeyi 2-3 ay önce kripto paralar yükselişteyken de diyorlardı elbet düşecek kartlar şubat sonu mart başı eski fiyatlarına kavuşcak diye, ne kripto, ne kur ne de fiyatlar düştü. Ancak birkaç seneye Türkiye'de ciddi reformlar olursa, düzelecek şeyler bunlar. 1 ay önce de 2 ay önce de herkese alın kaçırırsanız daha pahalısından alırsınız diyordum nitekim de öyle oldu...

Sence 2 sene sonra 6 k ile PC toplayabilir miyim GTA 5'te 120 FPS falan alan.

Geri
Yukarı