5000 TL sistem toplama

Bütçe
5000-6000
Öncelikle merhaba kankam. Şu dönemde 4.5-5k bandında tek tek parçaları kendimiz toplayıp önüne sunamayız, malum en ucuz GTX 1650 bile 3-3.5k arasında değişiyor. Önerebileceğim hazır sistemleri buraya bırakıyorum (bu arada bazı sistemler bütçeni biraz zorlayacaktır, çünkü inan bana sistem bulunmuyor doğru-düzgün):
Hydro Bronze [PC Hocası] | R5 1600 GTX1650 4GB DDR4 8GB 240GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com - R5 1600 GTX 1650 (gelecekte bir 8 GB daha RAM arttırman tavsiye olunur) - bunu almanı tavsiye ederim, evet diğerinden daha pahalı, ama ekran kartı TUF serisinin iki fanlı varyasyonu ve diğer sistemdeki SATA SSD kronik sorunlu.
Gaming X Bronze [ModArt PC] I R5 1600 GTX 1650 4GB DDR4 8GB 240GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com - R5 1600 GTX 1650 (gelecekte bir 8 GB daha RAM arttırman tavsiye olunur)

Öncelikle merhaba kankam. Şu dönemde 4.5-5k bandında tek tek parçaları kendimiz toplayıp önüne sunamayız, malum en ucuz GTX 1650 bile 3-3.5k arasında değişiyor. Önerebileceğim hazır sistemleri buraya bırakıyorum (bu arada bazı sistemler bütçeni biraz zorlayacaktır, çünkü inan bana sistem bulunmuyor doğru-düzgün):
Hydro Bronze [PC Hocası] | R5 1600 GTX1650 4GB DDR4 8GB 240GSSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com - R5 1600 GTX 1650 (gelecekte bir 8 GB daha RAM arttırman tavsiye olunur) - bunu almanı tavsiye ederim, evet diğerinden daha pahalı, ama ekran kartı TUF serisinin iki fanlı varyasyonu ve diğer sistemdeki SATA SSD kronik sorunlu.
Gaming X Bronze [ModArt PC] I R5 1600 GTX 1650 4GB DDR4 8GB 240GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com - R5 1600 GTX 1650 (gelecekte bir 8 GB daha RAM arttırman tavsiye olunur.

Çok teşekkür ederim bu sistemler kaç yıl dayanır bir fikriniz var mı?

Hydro Bronze [PC Hocası] | R5 1600 GTX1650 4GB DDR4 8GB 240GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com - R5 1600 GTX 1650 (gelecekte bir 8 GB daha RAM arttırman tavsiye olunur) - bunu almanı tavsiye ederim, evet diğerinden daha pahalı, ama ekran kartı TUF serisinin iki fanlı varyasyonu ve diğer sistemdeki SATA SSD kronik sorunlu.
Gaming X Bronze [ModArt PC] I R5 1600 GTX 1650 4GB DDR4 8GB 240GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com - R5 1600 GTX 1650 (gelecekte bir 8 GB daha RAM arttırman tavsiye olunur)

1. sistemde kasa kötü.
2.sistemde SSD'ler kronik sorunlu ve kasası kötü.
APU sistem toplayım ileride ekran karıt takabilirsin.

Çok teşekkür ederim bu sistemler kaç yıl dayanır bir fikriniz var mı?

Merhaba, bu sistemler CS:GO LoL gibi oyunlar için 5-6 yıl bile dayanır, ama elinize para geçtiğinde, ekran kartı ve s. Yavaş yavaş upgrade edin.
1. sistemde kasa kötü.
2.sistemde SSD'ler kronik sorunlu ve kasası kötü.
APU sistem toplayım ileride ekran karıt takabilirsin.

Öncelikle şöyle ki bütçemiz çok kısıtlı, özellikle şu dönemde. Kasalara laf yapamayız, bu bütçede gayet normal, SSD'lerden apacer'Ink'i sorunsuz diye biliyorum ama sorunluysa da 25 TL verip Toshiba SSD alabilir, tabii arkadaş isterse APU sistem de toplayabilirim onun için.

Merhaba, bu sistemler CS:GO LoL gibi oyunlar için 5-6 yıl bile dayanır, ama elinize para geçtiğinde, ekran kartı ve s. Yavaş yavaş upgrade edin.

Öncelikle şöyle ki bütçemiz çok kısıtlı, özellikle şu dönemde. Kasalara laf yapamayız, bu bütçede gayet normal, SSD'lerden apacer'Ink'i sorunsuz diye biliyorum ama sorunluysa da 25 TL verip Toshiba SSD alabilir, tabii arkadaş isterse APU sistem de toplayabilirim onun için.

Her şey için teşekkürler APU sistem istemiyorum sistemler daha da pahalılaşmadan iyi bir sistem almak istiyorum GTX1650'lı değil de GTX1650sli bir sistem almak daha iyi olur diye düşünüyorun.

Her şey için teşekkürler APU sistem istemiyorum sistemler daha da pahalılaşmadan iyi bir sistem almak istiyorum GTX1650'lı değil de GTX1650SLI bir sistem almak daha iyi olur diye düşünüyorun.

Evet kesinlikle öyle ama 1650S'li sistemler en az 7-8k maalesef, tavsiyem yazı beklemen, Haziran gibi stoklar yenilecek gibi duruyor diyorlar, ya da en kötü 2022 Ocak-şubatı bekle kardeşim.

Geri
Yukarı