5000 TL sistem toplama

Jiren

Centipat
Daha fazla  
5000 TL'ye ekran kartsız sistem toplayabilir miyim? i5 11. nesil olması şartı ile 10 da olabilir elimde 1050 Ti ekran kartı var. O kadar web sitesi gezdim maalesef çok pahalı her şey.

Buyurun hocam. RAM 2 tane olacak şekilde hesapladım. Bir de kasayı ikinci elden alırsanız daha iyi bir şey bulabilirsiniz karar sizin.

i3 380 işlemci al istersen o fiyata geri kalan şeyleride alabilmek için bunu alırsan tam yeter maalesef :D😂

Boş yapma istersen.

Buyurun hocam. RAM 2 tane olacak şekilde hesapladım. Bir de kasayı ikinci elden alırsanız daha iyi bir şey bulabilirsiniz karar sizin.

Boş yapma istersen.
kardeşim teşekkür ederim sence 2. el hazır sistem alınır mı sıfır diyorlar ama bi garip geliyor üstelik 11400 16gb ram 500gb nvme ssd vs var alınır mı ?

Dün bir arkadaşa tavsiyede bulundum, ekran kartı ihtiyacı olmadığı için 11400 işlemci seçtik, Kasa ve PSU kaliteli mi bilmiyorum. Sen F model ile güncelleyebilirsin. Link'i bırakıyorum, ancak fiyat 5K'dan fazla olabilir. Ofis için bilgisayar toplama

Son düzenleme:
Kardeşim teşekkür ederim sence 2. el hazır sistem alınır mı sıfır diyorlar ama bir garip geliyor üstelik 11400 16 GB RAM 500GB NVMe SSD vs var alınır mı?

Hocam 5K ya zaten her şeyi topladım zaten kasa derken dış kasadan söz ettim o bana ikinci el olarak alınabilir gibi geldi 400 TL civarına daha iyi kasa bulursun.

5420 TL. Anakartı güncelledim 410 koymuşum yanlışlıkla.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı